Pies ciągle szczekał
Pixbay.com
- 4 Grudnia 2019

Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Pies ciągle szczekał - zupełnie to zignorowali. Gdyby zwrócili uwagę na reakcję psa i jej nie zlekceważyli, mogli zapobiec tragedii. Tymczasem ujrzeli najstraszniejszą scenę w swoim życiu.

Pies nie bez powodu został nazwany najlepszym przyjacielem człowieka. To niezwykle lojalne i wierne stworzenie, które dla swojego właściciela potrafi poświęcić naprawdę wiele. Tak było również w przypadku czworonoga Achyi, który niedawno w przejmującym wpisie na Facebooku podzielił się tragicznymi wydarzeniami, które rozegrały się na jego własnym podwórku. 

Krzysztof Jackowski życie po śmierciKrzysztof Jackowski wyjawił, jak wygląda życie po śmierci. Padły bardzo niecenzuralne słowaCzytaj dalej

Pies szczekał jak opętany - miał poważne powody

W środku nocy Achy'ego i jego rodzinę mieszkających w indonezyjskim mieście Meauke obudziło dramatyczne szczekanie ich psa. Kiedy rodzina usłyszała niepokojące hałasy z zewnątrz, zignorowała ten fakt. Uznali, że zwierzak zdenerwował się na widok innego psa lub kota. Rzeczywiście, po jakimś czasie piesek zupełnie się uspokoił. To dało ostateczny sygnał domownikom, by nie wychodzili z łóżek. Dopiero później okazało się, że nie był to fałszywy alarm. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Data urodzeniaOstatnia cyfra w roku Twojego urodzenia zdradza o Tobie całą prawdę. Nawet tę, do której nigdy się nie przyznaszCzytaj dalej

Kiedy rano wszyscy się obudzili, ujrzeli potworny widok. Na ich podwórku leżał półmartwy pies. Zorientowali się, że najprawdopodobniej został otruty, aby się uspokoił i przestał szczekać w trakcie okradania przez włamywaczy ich domu. Co prawda złodzieje finalnie przestraszyli się hałasem czworonoga i niczego nie ukradli, ale zwierzę znaleźli rano w koszmarnym stanie. 

Pies poświęcił życie, żeby ocalić mienie właścicieli

Z pyska pieska wydobywała się biała wydzielina, która zasugerowała właścicielom, że musiał zostać poważnie otruty. Najsmutniejsze było to, że z oczu umierającego zwierzątka leciały łzy. Pies przez całą noc konał w straszliwych męczarniach. Szkodliwa substancja zupełnie zwaliła go z nóg i sparaliżowała. 

Ponieważ ta koszmarna sytuacja wydarzyła się w niedzielę, wszystkie specjalistyczne ośrodki weterynaryjne w okolicy były pozamykane. Piesek umierał kolejne kilka godzin. Nie pomogło podawanie mleka, oleju kokosowego ani wody, którymi usiłowali uratować go domownicy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopiec niechcący zbił bardzo stary wazon. Jego mama prawie zemdlała, gdy zobaczyła, co było w środku
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Aby uwiecznić ostatnie chwile psa, rodzina nakręciła poruszający film i udostępniła w sieci. Niektórzy internauci zarzucają im, że chcą zaistnieć, żerując na potwornym nieszczęściu i niepotrzebnej śmierci towarzysza. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka
  2. Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

KotZnalazł na ulicy zamarzniętego, sztywnego kota. Zabrał go do domu, a 6 godzin później oniemiałCzytaj dalej

Źródło: Jestpozytywnie 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News