Dzięki internautom odnalazła zaginionego psa. Ich spotkanie po 2 latach rozłąki wyciska łzy z oczu

Dzięki internautom odnalazła zaginionego psa. Ich spotkanie po 2 latach rozłąki wyciska łzy z oczu Źródło: facebook.com/МКП "Щасливі тварини"

Pies wrócił do swojej prawowitej właścicielki po 2 latach. Czas przepełniony bólem i smutkiem dobiegł końca - internauci pokazali, jak dużą posiadają siłę i pozwolili z powrotem połączyć ze sobą stęsknionego psa i wzruszoną kobietę.

Pies całe 2 lata błąkał się po brudnych ulicach, jadł odpadki i musiał mierzyć się z agresywnymi kundlami. Życie poza domem rozpoczął pewien zuchwały czyn, przez który zwierzę ogromnie cierpiało. Właścicielka robiła wszystko, by odnaleźć pupila, jednak nadaremno. Ich spotkanie stało się hitem sieci, a największy wkład mieli w nie internauci.

Pies trafił do schroniska. Pracownicy nie wiedzieli, że po 2 latach jego właścicielka nadal go szukała

Na początku czerwca w ukraińskim schronisku dla zwierząt zjawił się nowy podopieczny. Wolontariusze natrafili na dużego psa o jasnej sierści i błękitnych oczach. Wychudzony i z brudną, skołtunioną sierścią wyciskał łzy. Pracownicy schroniska byli jednak pewni, że po doprowadzeniu zwierzęcia do porządku szybko znajdzie kochający dom. Mimo to postanowili podzielić się w sieci zdjęciem czworonoga od razu po przydzieleniu mu budy.

- Początkowo obawialiśmy się, że to mało prawdopodobne, aby on wzbudził wśród ludzi duże zainteresowanie. Po publikacji zdjęcia byliśmy jednak miło zaskoczeni. Smutek w oczach tego psa bardzo poruszył internautów. W ciągu godziny post został udostępniony setki razy przez ludzi z całego świata - mówili pracownicy schroniska. Nie spodziewali się, że tak szybko odezwie się do nich właścicielka, która szukała go już przeszło 2 lata.

To był jej ukochany, zaginiony Lord!

Już 2 dni po udostępnieniu informacji o nowym podopiecznym do pracowników schroniska odezwała się kobieta, której 2 lata temu porwano psa. Czworonóg wyglądał inaczej, ale widziała w nim swojego Lorda, za którym tak tęskniła. Schronisko postanowiło umożliwić jej spotkanie.

Kiedy podeszła do budy psa, zwierzak zaczął machać ogonem i widocznie okazywał swoją radość. Zaczął lizać swoją właścicielkę po rękach, podawać jej łapę, aż w końcu stanął na dwóch łapach, objął i przytulił kobietę. Spotkanie wycisnęło wszystkim obecnym łzy z oczu. Nagranie można obejrzeć poniżej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę
2. Każdy kto jedzie na wakacje powinien to przeczytać. Prosty sposób na dużą oszczędność

- Szukała swojego ukochanego psa przez całe dwa lata. Powiedziała nam, że pies z opublikowanego przez nas zdjęcia był niezwykle podobny do jej zaginionego pupila. Ale czy to naprawdę mógł być on? (...) To spotkanie było pełne emocji, wzruszeń i łez radości. To cud, że tej dwójce udało się ze sobą ponownie połączyć. Dla takich chwil warto żyć! - opowiadali wzruszeni wolontariusze.

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Kasia Cichopek biega po plaży w zjawiskowej sukience. Jej kosmiczna cena rozjuszyła fanki
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Kuriozalna wpadka Magdy Gessler. W pośpiechu edytowała wpis, ale internauci zdążyli porobić zdjęcia

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu