Bolesne nagranie obiegło sieć. Bez chwili namysłu przejechał psa

Bolesne nagranie obiegło sieć. Bez chwili namysłu przejechał psa Źródło: screenshot/tvp.info

Pies jest najlepszym kompanem człowieka, nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Kochamy te zwierzęta jak członków naszych rodzin. Ten psiak został zabity na oczach właściciela, który też prawie stracił życie. Nagranie z chwili wypadku obiegło sieć - ciężko się na to patrzy.

Pies jest najlepszym człowiekiem przyjaciela i jego śmierć boli równie mocno, co utrata bliskiej osoby. Przekonać się o tym musiał mężczyzna, który wieczorem wyprowadzał swojego pupila. Zwierzak został rozjechany na jego oczach i sam właściciel niemal stracił przy tym życie. Wszystko zostało nagrane. To wideo mrozi krew w żyłach.

Pies nie miał szans na przeżycie

Do zdarzenia doszło na DK 91 w Rędzinach w powiecie częstochowskim. Pies ukazany na nagraniu, szedł grzecznie z właścicielem na smyczy. Gdy weszli na pasy, pies został dosłownie zmieciony z powierzchni przez rozpędzony samochód. Pieszemu na szczęście nic się nie stało. Sprawca wypadku uciekł, jest poszukiwany przez policję. Prowadził prawdopodobnie BMW. Sprawa bardzo poruszyła internautów. 

- Po zaślepce z haka, która odpadła z samochodu, wiemy, że to było BMW E60 w złotym kolorze, zderzak od M pakiet - napisali internauci z fanpage'a Piraci Drogowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawę bada policja 

Sprawą zajęła się policja, bo sprawca jechał z niedozwoloną prędkością, a także w wypadku mógł zginąć pieszy.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Policjanci już prowadzą czynności, które będą kontynuowane, a których celem jest ustalenie sprawcy wypadku. To zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, bo pies na smyczy traktowany jest jako tzw. integralna część pieszego - skomentowała sprawę Marta Kaczyńska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. ""ewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

żródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News