Chłopczyk w drodze na wakacje stracił na wieczność mamę i siostrę. Jego ukochanego psa szukała cała Polska

Chłopczyk w drodze na wakacje stracił na wieczność mamę i siostrę. Jego ukochanego psa szukała cała Polska Źródło: Facebook/ekostraz/

Ten pies miał prawdziwe szczęście. Udało mu się przeżyć, jednak tragiczna sytuacja sprawiła, że uciekł w popłochu w nieznanym kierunku. Cała Polska od razu została postawiona na nogi i dla wszystkich priorytetem było jak najszybsze odnalezienie czworonoga. Okazuje się, że tylko on może teraz pocieszyć chłopca.

Pies uciekł chwilę po tragicznym wypadku. Odnalezienie go niemalże graniczyło z cudem, jednak nikt nie zamierzał się poddawać. A to wszystko dlatego, że psiak należy do chłopca, który właśnie stracił mamę i siostrę. Wakacje w tej rodzinie, rozpoczęły się najprawdziwszą tragedią, którą ciężko jest sobie wyobrazić. 

Tragiczny wypadek w drodze na wakacje 

Media podają, że do zdarzenia doszło około godziny 3:00 w nocy na drodze S3 przy zjeździe na Chróstnik. Mama, mąż i 9-letnia córka jechali wówczas na wakacje. Kierowca osobówki nie zauważył, że na drodze leży kawałek opony i nieumyślnie na niego najechał, przez co stracił kontrolę nad pojazdem.

Auto zjeżdżając na prawy pas, obróciło się o 180 stopni i uderzyło w stojącą w tym czasie na poboczu ciężarówkę. 39-latka oraz dziewczynka poniosły śmierć na miejscu, natomiast kierowcą pojazdu osobowego i ciężarowego zajęli się specjaliści. Jak udało się ustalić, małżeństwo zmierzające na wakacje ma jeszcze synka, jednak on w czasie tragicznego wypadku przebywał w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaginął pies. Szukała go cała Polska 

Dopiero po jakimś czasie okazało się, że wraz z rodziną jechał również ich pupil Tedi, który przerażony całym zdarzeniem uciekł w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze przejęli się całą sytuacją, wiedząc, że w domu na czworonoga czeka chłopiec, który właśnie stracił mamę i siostrę, dlatego zarządzili natychmiastowe poszukiwania. Pieska udało znaleźć się wczesnym, środowym popołudniem w centrum Lubina. O szczęśliwym zakończeniu akcji, poinformowano na Facebooku

- Tedi się znalazł. Brawa dla Policji z Lubina Policja Lubin, która po pierwszych sygnałach nie ustawała w poszukiwaniu psa i dziś po kolejnym telefonie udało się go złapać - piesek za chwilę będzie z chłopcem - czytamy. 

Facebook/ekostraz/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka. Nagle dostrzegli w trumnie ruch i zalali się łzami
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News