To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić Źródło: facebook/ PoundHoundsResQ

Pies z tego nagrania zachował się w niesamowity sposób. Zauważył kotka i zaczął się skradać, by mu nie przeszkodzić. Wideo szybko obiegło świat i podbiło serca internautów.

Pies i kot w jednym mieszkaniu? Kiedyś wydawało się to nie do pomyślenia, ale dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na opiekę zarówno nad psem, jak i nad kotem jednocześnie. Dzięki takim połączeniom i osobom, które nagrywają podobne filmiki, możemy zachwycać się uroczymi chwilami ze wspólnego życia psów i kotów.

Pies najlepszym przyjacielem kota

Oprócz tego, że psy są najlepszymi przyjaciółmi ludzi, to też okazują się dobrymi kompanami dla innych zwierząt domowych. Popularne powiedzenie "żyć jak z pies z kotem" wydaje się być mocno nieaktualne w dzisiejszych czasach. 

Od kiedy ludzie zaczęli opiekować się zarówno kotami, jak i psami, zniknęła obawa, że ta para nigdy się ze sobą nie zgra. Zostawianie ich wspólnie w mieszkaniu już nie wiąże się z ryzykiem, że któreś ze zwierzaków zostanie pogryzione. Mądrzy opiekunowie, planując połączenie tych dwóch zwierzaków, muszą poświęcić więcej czasu na ich wzajemne zapoznanie, ale w tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych.

Ten pies rozbawił wszystkich do łez

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Redd jest przedstawicielem rasy pitbull, która przez większość uważana jest za jedną z groźniejszych. Nie ma jednak nic bardziej mylnego: psy te są wspaniałymi towarzyszami nawet dla dzieci. W ogóle nie przejawiają agresji, jeżeli nie są do tego zmuszone przez niespodziewane wydarzenia. 

Na nagraniu Redd przechodzi korytarzem, skradając się "na paluszkach", aby tylko nie obudzić swojego kumpla kota. Sprawdza bardzo dokładnie, czy przez przypadek nie zbudził go ze snu, ale na szczęście udaje mu się go minąć, a kotek nadal smacznie śpi.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Redd i jego wędrówka przez korytarz ma już ponad 6 milionów wyświetleń. Internauci zalewają się łzami ze śmiechu, patrząc na nagranie niesamowitego psa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżki wynagrodzeń 2020. Setki tysięcy Polaków może liczyć na WYŻSZE PENSJE o kilkaset złotych
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Wziął na ręce dziecko i podszedł do wody. Sekundę później już ich nie było, dramatyczna walka o życie
  4. ZUS jest pewny, miliony Polaków może zacząć się bać. Emerytury czeka drastyczna zmiana
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: kochamyzwierzaki

Następny artykuł