Pies nie znosił kąpieli. Pewnego dnia właściciele zajrzeli do łazienki i zdębieli, zobaczyli, co robił z dziećmi

Pies nie znosił kąpieli. Pewnego dnia właściciele zajrzeli do łazienki i zdębieli, zobaczyli, co robił z dziećmi Źródło: .

Niejeden pies, gdy zorientuje się, że szykuje mu się kąpiel, znajdzie najlepszą kryjówkę w domu, żeby uciec od tego przykrego obowiązku. Ten zwierzak był jednym z nich. Pewnego dnia zaskoczył właścicieli.

Ten pies zawsze walczył z właścicielami, kiedy ci próbowali go wykąpać. Uciekał, gdy tylko widział, że zbliżają się do łazienki. Ostatecznie musiał jakoś znosić tę nieprzyjemność czynność, popiskując po cichu. Któregoś dnia zaskoczył swoich opiekunów.

Pies nie zawsze chce współpracować podczas kąpieli. Jeśli jesteśmy właścicielami czworonoga dużych rozmiarów, możemy mieć prawdziwy problem z dokładnym wyszorowaniem naszego zwierzaka. Psy robią wszystko, żeby utrudnić nam zadanie. Wyskakują z wanny, piszczą lub uciekają przed wodą. Często taka próba kończy się tym, że to my jesteśmy bardziej mokrzy od naszego pupila. Aida też należała do psiaków, które na samą myśl o kąpieli, chowały się, gdzie tylko mogły. Do czasu.

Pies polubił bąbelki

Właściciele Aidy zauważyli, że ich pies przyjaźni się z czworonogiem sąsiadów. Po rozmowie wspólnie postanowili, że w płocie, który oddziela ich podwórka, zrobią niewielki otwór. Dzięki temu ich psy będą mogły spędzać ze sobą czas, kiedy tylko zechcą. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - psy odwiedzały się i spędzały całe dnie na wspólnej zabawie. Jako, że Aida należy do bardzo spokojnych i potulnych psów, zaprzyjaźniła się również z małymi dziećmi sąsiadów. Mimo tego miłego gestu ze strony właścicieli, nadal nie współpracowała podczas kąpieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Któregoś dnia zaniepokojeni właściciele zorientowali się, że pies zniknął. Przez dłuższy czas nie mogli go nigdzie znaleźć. Nie dostrzegli go również na podwórku sąsiadów. Para nie mogła opisać swojego zdziwienia, kiedy wreszcie znaleźli Aidę. Pies wraz z dziećmi sąsiadów bawił się wannie pełnej wody. Tym razem jednak trudno było go z niej wyciągnąć. Aida była naprawdę szczęśliwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie widzieli się 15 lat, gdy wsiadł do samolotu, rozpętała się śnieżyca. Pomysł Polaka ją zachwycił

2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

Jak widać, Aida to pies, który nie lubi kąpać się sam. Dużo lepiej czuje się, kiedy w wannie znajdują się jej bliscy oraz duża ilość piany. Właściciele długo nie zapomną tego widoku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Od lutego setki tysięcy Polaków będzie płacić co miesiąc 1400 złotych. To najwyższa podwyżka od 10 lat
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News