Nagle pitbull zerwał się ze smyczy i poleciał w krzaki. Po chwili słychać było przeraźliwy krzyk dziecka

Nagle pitbull zerwał się ze smyczy i poleciał w krzaki. Po chwili słychać było przeraźliwy krzyk dziecka Źródło: Pixabay / susanne906

Pies był na spacerze ze swoim właścicielem. Nagle pitbull wyrwał się i pobiegł w krzaki. Po chwili mężczyzna usłyszał krzyk dziecka i zamarł z przerażenia.

Pies spacerował po parku ze swoim właścicielem. Nagle pitbull wyrwał się i zniknął w pobliskich krzakach. Po chwili mężczyzna zamarł z przerażenia, ponieważ usłyszał krzyk dziecka, dobiegający z miejsca, w które pobiegł jego czworonożny pupil. Natychmiast ruszył w panice za swoim zwierzakiem.

Pies pobiegł w krzaki, chwilę później rozległ się krzyk dziecka

Shelby spacerował ze swoim pitbullem po parku. Hurley na co dzień jest spokojnym i kochanym czworonogiem. Tego dnia jednak zupełnie zaskoczył swojego opiekuna. Nagle wyrwał do przodu i zniknął w pobliskich krzakach, a po chwili dobiegł stamtąd głośny krzyk dziecka.

Przerażony mężczyzna rzucił się w kierunku niepokojących odgłosów. Zupełnie nie wiedział, czego może się spodziewać na miejscu. Pitbulle powszechnie uważane są za bardzo niebezpieczną rasę, choć jego pupil do tej pory nigdy nie pokazał swojego agresywnego oblicza. Opiekun Hurley'a był zupełnie zaskoczony tym, co się własnie wydarzyło.

Kiedy mężczyzna przedarł się przez krzaki, rzeczywiście zobaczył za nimi zapłakanego chłopczyka. Jednak to nie jego pies wywołał u niego łzy. Obok dziecka znajdował się bardzo groźny i jadowity wąż - Mokasyn Miedziogłowy. Chłopiec był przerażony, a kiedy zakrzyczał, gad postanowił go zaatakować. Na pomoc natychmiast rzucił się Hurley, który odciągnął agresywnego węża od ofiary i przydusił go. Dziecku nic się nie stało, jednak waleczny pies odniósł spore obrażenia w czasie tej potyczki.

Pies uratował dziecku życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies został wielokrotnie ukąszony, miał rozciętą wargę, a jego szyja puchła w zastraszającym tempie. Zanim na miejsce dotarły wezwane przez mężczyznę służby, z pyska jego pupila zaczęła lecieć biała piana. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Zwierzak natychmiast został przetransportowany do kliniki weterynaryjnej, a lekarze zrobili wszystko, by uratować mu życie. Na szczęście bohaterski pitbull przeżył i wrócił do domu. Historię na swoim Facebooku opisała siostra Shelby'ego, a odważny zwierzak została okrzyknięty lokalnym bohaterem. Hurley zdecydowanie zaprzecza stereotypowi groźnego pitbulla, a jego wielkie serce wzruszyło wielu internautów.


Hurley / Facebook / Stacie Rae English

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News