Uwielbiany bohater "Pierwszej Miłości" brutalnie pobity! Polała się krew

Uwielbiany bohater "Pierwszej Miłości" brutalnie pobity! Polała się krew

"Pierwsza miłość" w nadchodzących dniach zaskoczy fanów. Scenarzyści przygotowali prawdziwą burzę, która zmieni bieg wydarzeń na dobre. Główny bohater zostanie brutalnie pobity, na jaw wyjdzie także niewygodna tajemnica.

"Pierwsza miłość" gości na antenie Polsat już od 2004 roku. Widzowie natychmiast pokochali losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa. Kilka rodzin, których losy relacjonowane są w każdym odcinku zmierza się z codziennymi problemami. W życiu głównego bohatera, Artura, zajdą poważne zmiany.

Artur brutalnie pobity. Co się wydarzy w serialu "Pierwsza miłość"?

Piłkarz Rudy dowie się o romansie Artura z Natalią. Na początku kochankom udawało się zmylić tropy swoich bliskich, teraz zazdrosny narzeczony będzie w posiadaniu dowodów. Mężczyzna spotka się z Arturem, aby wymierzyć sprawiedliwość. Rudy wynajął prywatnego detektywa, aby śledzić swoją narzeczoną. Artur zorientował się w porę i przekupił śledczego pieniędzmi. Ten nie wyjawił tajemnicy, jednak piłkarz dowie się o romansie swojej narzeczonej. Pójdzie do Artura i rzuci się na niego z pięściami. Ten natychmiast zaleje się krwią i trafi do szpitala. Tam, odwiedzi go żona. Zmartwiona Kinga natychmiast pojedzie na miejsce, jednak nie wiadomo, czy Arturowi uda się utrzymać romans w tajemnicy.

Kultowy serial na antenie Polsatu

Od czternastu lat niezmiennie emitowany na antenie Polsatu serial zdobywa coraz szerszą popularność. Widzowie cenią sobie nie tylko świetnie skrojony scenariusz, ale i topowe nazwiska pojawiające się w czołówce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aneta Zając, która odgrywa główną rolę Marysi, związana jest z tytułem od pierwszego odcinka. Na planie serialu poznała także swoją miłość - Mikołaja Krawczyka. Para, w 2012 roku rozstała się w medialnej burzy, gdy mężczyzna postanowił odejść do Agnieszki Włodarczyk. Aleksandra Ziemkiewicz gra obok Marii jedną z najważniejszych ról. Aktorka, niemal całkowicie oddała się pracy na planie "Pierwszej miłości" - rzadko przyjmuje inne role. W tytule goszczą także: Maria Pakulnis, Anna Ilczuk i Łukasz Płoszajski. Ten ostatni gra rolę wspomnianego Artura, który do niedawna uchodził za wzorowego ojca i męża. Dziś stoi przed trudnym zadaniem: musi zakończyć romans i wyznać prawdę swojej żonie. Nie wiadomo jednak, czy parze uda się zwalczyć kryzys.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor TVN ujawnia kulisy swojego przejścia do Polsatu. Zaskakujące słowa
  2. Widzowie M jak Miłość są przerażeni! Strzelanina w serialu, ciężko ranny bohater
  3. Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora
Następny artykuł