Wstrząsająca śmierć w Pierwszej Miłości. Fani serialu zamarli

Wstrząsająca śmierć w Pierwszej Miłości. Fani serialu zamarli Źródło: yt/ATM Grupa

Pierwsza miłość to jeden z ulubionych seriali telewidzów stacji Polsat. Ostatnie tygodnie przyniosły im wiele smutku i rozczarowań. Śmierć Natalii wstrząsnęła bohaterami tytułu. Okazuje się, że w ślad za nią może pójść teraz jej do niedawna kochanek - Artur.

Pierwsza miłość, emitowana na antenie telewizji Polsat nie zwalnia tempa. Wiele osób było w szoku, gdy pojawiła się informacja o śmierci Natalii. Dziewczyna zmarła podczas przeszczepu serca, a jej kochanek, Artur, w tym czasie po raz drugi składał przysięgę małżeńską. Jako że jego drugie życie było skrzętnie ukrywane przed żoną - nie mógł się przyznać do żałoby. Teraz sam znajdzie się na krawędzi.

Czy Artur z serialu Pierwsza miłość umrze? Szokujące zdjęcia z planu niepokoją widzów

Projektantka wnętrz Natalia szybko zawróciła w głowie Arturowi. Mężczyzna zdradził Kingę, ale nie chciał ranić żony. Nie wyznał jej prawdy i poprosił przyjaciela, aby ten nigdy nie ujawnił jego sekretu. Gdy odnawiał przysięgę małżeńską otrzymał druzgoczącą wiadomość - Natalia nie żyje. Nie mógł się cieszyć ze wspólnego szczęścia, nie mógł także przeżyć smutku po odejściu ukochanej. Trudno było mu się odnaleźć w nowej sytuacji. Artur nie wziął więc udziału w pogrzebie, ale postanowił odwiedzić grób pięknej Natalii. Tam też spotkał jej matkę.

Co się wydarzy w najbliższych odcinkach Pierwszej miłości?

Zniecierpliwiony i zestresowany Artur nie będzie mógł się odnaleźć w nowej sytuacji. Gdy umrze Natalia, nie będzie potrafił rozmawiać z Kingą, a ból będzie przeżywał po cichu. To doprowadzi go do niebezpiecznej sytuacji. Zdjęcia z planu, które wskazują, co się wydarzyło w scenariuszu, nie pozostawiają wątpliwości. Artur będąc na zakupach dozna ataku serca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Będzie z nim Kinga. Kobieta natychmiast zadzwoni po pomoc i pojedzie z mężem do szpitala. Okazuje się, że stan mężczyzny będzie poważny. Niektórzy zauważają, że jak Natalia, umrze z powodów problemów z sercem. Przewidywana śmierć Artura mogłaby zdecydowanie wpłynąć na nastroje telewidzów. Ci śledzą losy mężczyzny od pierwszych odcinków. Na ich oczach dorósł, został ojcem i mężem. Z pewnością odejście aktora z planu dla fanów Pierwszej miłości mogłoby być ogromnym ciosem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  2. NIGDY nie zgadniesz, kim jest facet Omeny Mensah! To znany miliarder
  3. Choroba powaliła słynną aktorkę Polsatu. Bardzo smutne zdjęcie
  4. Brak słów. Nie uwierzycie, jak Polsat tłumaczy się z upokorzenia Kamila Stocha
  5. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News