pierwsza miłość(1)
screen youtube.com/Pierwsza Milosc
Karol Zaborowski - 28 Grudnia 2018

Ikona Pierwszej Miłości w psychiatryku. Próbowała popełnić samobójstwo

"Pierwsza miłość" już niebawem przerazi wszystkich fanów. Wszystko przez to, jak rozwinie się wątek ikony tego serialu. Scenarzyści przygotowali dla fanów prawdziwą bombę.

"Pierwsza miłość" to jeden z czołowych seriali Polsatu, który bardzo szybko zyskał gigantyczną popularność. Teraz produkcja stała się wręcz kultowa w niektórych kręgach, a fani nie opuszczają nawet jednego odcinka. Co więcej, już 16 stycznia czeka ich naprawdę ciekawy wątek związany z Sylwią (Edytą Herbuś) i najnowszą stażystką w redakcji YOLO. Bohaterka przejdzie prawdziwe załamanie nerwowe, które może doprowadzić do tragedii.

"Pierwsza miłość": Sylwia się załamie?

W redakcji, w której pracuje Sylwia, pojawi się nowa stażystka, która postanowi swoją przełożoną doprowadzić do prawdziwego obłędu. Trzeba przyznać, że młoda dziewczyna w swoim postępowaniu nie cofnie się niemal przed niczym. Justyna będzie przysyłać Sylwii pogróżki i nękać ją psychicznie. To w końcu doprowadzi bohaterkę do prawdziwej nerwicy, a to skończy się wizytą u psychiatry. Oczywiście lekarz jest znajomym Justyny, którego poprosi, aby zamknął Sylwię w psychiatryku. Kobieta od psychiatry dostanie leki oraz skierowanie na terapię. Jednak Sylwia postanowi przedawkować swoje lekarstwa. W tym samym monecie do jej mieszkania wejdzie Justyna, która znajdzie ją nieprzytomną na podłodze. Dziewczyna wezwie ratowników, którzy uratują Sylwię. Bohaterka coraz mocniej będzie podupadać na zdrowiu psychicznym. Dojdzie do tego, że będzie przekonana, że ktoś chce ją zabić. W nocy dochodzić do niej będą również odgłosy, jakby ktoś chodził po mieszkaniu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej

Czy bohaterka zostanie doprowadzona do ostateczności?

Oczywiście za wszystkim będzie stała Justyna, którą Sylwia będzie uważała za swoją przyjaciółkę. Zwierzy się jej także ze wszelkich swoich problemów, co tylko utwierdzi Justynę o tym, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia swojego makabrycznego celu. Wygląda na to, że jest to zaledwie przedsmak tego, co Justyna przygotowała dla swojej przełożonej. Miejmy nadzieję, że Sylwia w porę się opamięta i przejrzy podstęp swojej "przyjaciółki". Jeżeli tego nie zrobi, to bez wątpienia dziewczyna postawi na swoim i całkowicie zniszczy jej psychikę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmarna tragedia znienawidzonej gwiazdy TVN. Straciła dziecko
  2. Nie żyje aktor, którego pokochaliśmy za Chłopców z ferajny czy Ace Ventura. Koszmarna śmierć
  3. Koszmar Olbrychskiego. Tydzień po śmierci b. żony pożegnał kolejną bliską osobę
  4. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  5. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News