Słynny aktor z serialu Polsatu oskarżony o handel narkotykami! Fani nie mogą uwierzyć

Słynny aktor z serialu Polsatu oskarżony o handel narkotykami! Fani nie mogą uwierzyć Źródło: Fot. YouTube/ www.mylomza.pl

"Pierwsza miłość" to produkcja, w której zagrał najważniejszą ze swoich dotychczasowych ról w serialach. Teraz jednak uwielbiany przez telewidzów aktor musi zmierzyć się z poważnymi zarzutami. Został oskarżony o handel narkotykami.

"Pierwsza miłość", hitowy serial Telewizji Polsat już od 14 lat cieszy oko swoich fanów. Również obsada produkcji może liczyć na spore zainteresowanie mediów i miłośników, co jedynie napędza kariery jej członków. Niestety dla jednego z nich, Wojciecha M. nastały niepewne czasy, które mogą doprowadzić do końca jego pracy w aktorskim zawodzie. Gwiazdor został oskarżony o handel narkotykami.

Sprawa toczy się przed sądem w Kutnie, a zarzuty postawiła mu miejscowa Prokuratura Rejonowa. Czy to możliwe, że uwielbiany aktor z polskich seriali był narkotykowym dilerem?

Aktor z serialu "Pierwsza miłość" oskarżony o handel narkotykami

Wojciech M. zanim zagrał w serialu Polsatu, występował w produkowanym przez TVN "Na wspólnej" oraz "M jak miłość" tworzonym oczywiście na zlecenie Telewizji Polskiej. W pierwszej z produkcji zagrał spokojnego męża Joanny Liszowskiej Roberta, w drugiej był Michałem i zapamiętany został przez romans ze starszą od niego Simoną, a w trzeciej zagrał kubańskiego instruktora tańca Manuela, który okazał się gwałcicielem. Teraz jednak miał dopuścić się realnych przestępstw i uczestniczyć w grupie handlującej narkotykami. Tak przynajmniej uważa prokuratura w Kutnie, która nie ujawnia szczegółów śledztwa "ze względu na jego dobro".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aktor z "Pierwszej miłości" nie przyznaje się do winy i twierdzi, że jest w stanie dowieść swoich racji przed sądem. Zapewnił, że niedługo wyjdzie na wolność.

Wojciech M. twierdzi, że został niesłusznie pomówiony

Aktor w wywiadzie dla Super Expressu wyjaśnił, o co chodzi w sprawie. Jak twierdzi, niesłusznie oskarża go herszt oskarżonej bandy. - Prawdą jest, iż prowadzone jest śledztwo przez prokuraturę w Kutnie. Stanowczo oświadczam, że nie jestem winny stawianych zarzutów. Jestem pewny, że proces to wykaże, a sąd to potwierdzi w swoim orzeczeniu. Jestem o to spokojny. Pragnę podkreślić, że sprawa opiera się na rozliczeniu kwoty 450 zł i pomówieniu mnie przez jedną osobę, tj. głównego oskarżonego, od którego dochodził będę zadośćuczynienia w sądzie - powiedział Wojciech M. Oskarżonemu aktorowi, który przebywa obecnie w areszcie śledczym, grozi poważy wyrok. Jeśli nie zdoła potwierdzić swojej niewinności przed sądem, może otrzymać nawet 15 lat pozbawienia wolności.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pawłowicz ma poważną konkurencję! Słynny poseł PiS pobił ją chamstwem na głowę
  2. Była największą gwiazdą Polsatu i TVP. Musiała zatrudnić się jako sprzątaczka
  3. Do sieci wyciekła lista klientów dilera gwiazd! Będziecie w szoku, potężna burza
  4. YORK TO PIES, NIE ZABAWKA – TEŻ MOŻE UGRYŹĆ. JAKI KAGANIEC DLA YORKA?
  5. Fryzury do krótkiej szyi? Poznaj sprawdzone tricki
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News