Słynny aktor z serialu Polsatu oskarżony o handel narkotykami! Fani nie mogą uwierzyć

Słynny aktor z serialu Polsatu oskarżony o handel narkotykami! Fani nie mogą uwierzyć Źródło: Fot. YouTube/ www.mylomza.pl

"Pierwsza miłość" to produkcja, w której zagrał najważniejszą ze swoich dotychczasowych ról w serialach. Teraz jednak uwielbiany przez telewidzów aktor musi zmierzyć się z poważnymi zarzutami. Został oskarżony o handel narkotykami.

"Pierwsza miłość", hitowy serial Telewizji Polsat już od 14 lat cieszy oko swoich fanów. Również obsada produkcji może liczyć na spore zainteresowanie mediów i miłośników, co jedynie napędza kariery jej członków. Niestety dla jednego z nich, Wojciecha M. nastały niepewne czasy, które mogą doprowadzić do końca jego pracy w aktorskim zawodzie. Gwiazdor został oskarżony o handel narkotykami.

Sprawa toczy się przed sądem w Kutnie, a zarzuty postawiła mu miejscowa Prokuratura Rejonowa. Czy to możliwe, że uwielbiany aktor z polskich seriali był narkotykowym dilerem?

Aktor z serialu "Pierwsza miłość" oskarżony o handel narkotykami

Wojciech M. zanim zagrał w serialu Polsatu, występował w produkowanym przez TVN "Na wspólnej" oraz "M jak miłość" tworzonym oczywiście na zlecenie Telewizji Polskiej. W pierwszej z produkcji zagrał spokojnego męża Joanny Liszowskiej Roberta, w drugiej był Michałem i zapamiętany został przez romans ze starszą od niego Simoną, a w trzeciej zagrał kubańskiego instruktora tańca Manuela, który okazał się gwałcicielem. Teraz jednak miał dopuścić się realnych przestępstw i uczestniczyć w grupie handlującej narkotykami. Tak przynajmniej uważa prokuratura w Kutnie, która nie ujawnia szczegółów śledztwa "ze względu na jego dobro".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aktor z "Pierwszej miłości" nie przyznaje się do winy i twierdzi, że jest w stanie dowieść swoich racji przed sądem. Zapewnił, że niedługo wyjdzie na wolność.

Wojciech M. twierdzi, że został niesłusznie pomówiony

Aktor w wywiadzie dla Super Expressu wyjaśnił, o co chodzi w sprawie. Jak twierdzi, niesłusznie oskarża go herszt oskarżonej bandy. - Prawdą jest, iż prowadzone jest śledztwo przez prokuraturę w Kutnie. Stanowczo oświadczam, że nie jestem winny stawianych zarzutów. Jestem pewny, że proces to wykaże, a sąd to potwierdzi w swoim orzeczeniu. Jestem o to spokojny. Pragnę podkreślić, że sprawa opiera się na rozliczeniu kwoty 450 zł i pomówieniu mnie przez jedną osobę, tj. głównego oskarżonego, od którego dochodził będę zadośćuczynienia w sądzie - powiedział Wojciech M. Oskarżonemu aktorowi, który przebywa obecnie w areszcie śledczym, grozi poważy wyrok. Jeśli nie zdoła potwierdzić swojej niewinności przed sądem, może otrzymać nawet 15 lat pozbawienia wolności.  1. Pawłowicz ma poważną konkurencję! Słynny poseł PiS pobił ją chamstwem na głowę
  2. Była największą gwiazdą Polsatu i TVP. Musiała zatrudnić się jako sprzątaczka
  3. Do sieci wyciekła lista klientów dilera gwiazd! Będziecie w szoku, potężna burza
  4. YORK TO PIES, NIE ZABAWKA – TEŻ MOŻE UGRYŹĆ. JAKI KAGANIEC DLA YORKA?
  5. Fryzury do krótkiej szyi? Poznaj sprawdzone tricki
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł