pierwsza miłosć(1)
screenshot/Polsat
Karol Zaborowski - 19 Września 2018

Aktor "Pierwszej Miłości" będzie oskarżony o współpracę z mafią? Wyjaśniamy o co chodzi

"Pierwsza Miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w polskiej telewizji. Produkcja może się pochwalić milionami fanów. Według Super Expressu jeden z aktorów wpadnie w poważne tarapaty.

"Pierwsza Miłość" już od lat emitowana jest na antenie Polsatu. Bartłomiej Piekarski wciela się w nim w Olgierda Rychlickiego, piłkarza, który chce kupić mieszkanie od firmy Karola Wekslera. Jednak już niedługo aktora będziemy mogli obserwować w zupełnie nowej roli, ponieważ wystąpi on w serialu "Selekcja", który opowiadać będzie o antyterrorystach. Piekarski zagra w nim jednego z komandosów, który bez wątpienia nie będzie postacią monotonną.

Aktor serialu "Pierwsza Miłość" oskarżony?

Piekarski w swojej najnowszej kreacji nie będzie mógł narzekać na brak wrażeń. Super Express informuje w swoim nagłówku, że aktor jest oskarżony o powiązania z mafią. Jednak tyczy się to tylko i wyłącznie jego postaci odgrywanej w serialu "Selekcja". Dodatkowym zarzutem wobec młodego komandosa okaże się ostrzeganie przestępców. Na szczęście postać, w którą wciela się aktor, może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół z jednostki, którzy staną za nim murem. Serial "Selekcja" skupiać się będzie na perypetiach polskiej elity policyjnej oraz relacjach członków formacji. Widzowie będą mogli się zapoznać również z tym, jak wygląda morderczy trening w takiej jednostce oraz co kieruje młodymi mężczyznami, którzy chcą obrać właśnie taki kierunek swojej kariery zawodowej. Za tę konkretną produkcję odpowiadają twórcy serialu Policjanci i Policjantki, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Jednak najnowsze dzieło bez wątpienia zapowiada się o niebo lepiej, dając widzom naprawdę ciekawą pozycję w polskiej telewizji. "Selekcja" swoją premierę będzie mieć 23 września.

Kim jest Bartek Piekarski?

22-letni aktor, który w 2018 roku dołączył do zespołu serialu "Pierwsza Miłość". Pracował w jednej z warszawskich restauracji oraz wziął udział w tegorocznym konkursie Mister Warszawy, w którym udało mu się osiągnąć tytuł I Wicemistera oraz Mister Talentu za możliwość występu wokalno-instrumentalnego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Porady Lewandowskiej doprowadziły Polki do furii! Burza w sieci
  2. Ariana Grande nie może się pozbierać. Piosenkarka przerywa karierę
  3. Tajemnica rodzinna Kingi Rusin ujrzała światło dzienne. Aż trudno w to uwierzyć
kinga_rusin214 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródłoe: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News