Pierwsza miłość, walka o życie
instagram.com pierwszamilosc
Weronika Wasiak - 29 Października 2020

Jest w bardzo ciężkim stanie, na granicy życia. Gwiazdor "Pierwszej miłości" dramatycznie walczy o życie ojca

Gwiazdor serialu "Pierwsza miłość" nie może spać spokojnie. Każdego dnia walczy o życie własnego ojca, nie jest dobrze.

Pierwsza miłość to absolutny fenomen wśród produkcji Polsatu i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie chętnie śledzą losy już nie tylko fikcyjnych bohaterów, ale też wcielających się w nich aktorów. Ostatnio do sympatyków dotarły porażające wieści o stanie zdrowia ojca jednego z ich ulubieńców. Trwa walka o życie.

Mamy oficjalne potwierdzenie. Zacznie się już w poniedziałek w całej Polsce, wszyscy muszą się przygotowaćMamy oficjalne potwierdzenie. Zacznie się już w poniedziałek w całej Polsce, wszyscy muszą się przygotowaćCzytaj dalej

Aktor z serialu "Pierwsza miłość" walczy o życie ojca. Jest w ciężkim stanie

Łukasz Płoszajski, czyli serialowy Artur, na antenie "Dzień Dobry TVN" opowiedział o koszmarze, jaki z dnia na dzień spadł na jego rodzinę. Jak przyznał, nagle dowiedzieli się, że jego ojciec jest zarażony koronawirusem, a jego stan z każdą chwilą się pogarsza.

Pan Wojciech od ponad miesiąca walczy o swoje życie, a lekarze byli nawet zmuszeni do podłączenia go pod tlen. Aktor przyznał, że każdy dzień jest dla niego i bliskich wielką niewiadomą, ale starają się nie tracić nadziei.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

- Codziennie czytam o nowych przypadkach COVID wśród moich znajomych. Mój Tata walczy o życie od ponad miesiąca. Wczoraj ponownie podłączyli go pod tlen, bo wytrzymał jedynie 3 dni na swoim oddechu a My wciąż wierzymy, że wyjdzie z tego - mówił w "Dzień Dobry TVN".

Gwiazdor Polsatu przyznał, że za moment minie drugi miesiąc, jak jego tata trafił do szpitala. Lekarze robią co w ich mocy, ale wciąż stan pana Wojciecha nie uległ znaczącemu polepszeniu.

- Tata dalej przebywa w szpitalu. Za chwilę będzie to już drugi miesiąc, kiedy walczy o życie. Jego stan jest bardzo ciężki. Wierzymy w to, że to się zmieni. Natomiast, jak będzie — czas pokaże, organizm to zweryfikuje - dodał.

Płoszajski przyznał, że nie do końca wie, jak jego tata zaraził się koronawirusem. Podejrzewa jednak, że miało to miejsce w sanatorium, gdzie krótko przed diagnozą wybrali się jego rodzice. Okazuje się, że gdy pan Wojciech poczuł się źle, lekarz, który odwiedził go w uzdrowisku, rozpoznał zupełnie inną chorobą. Aktor snuje, że gdyby trafna diagnoza od razu została postawiona, z jego tatą byłoby dziś o wiele lepiej.

- Lekarz, który odwiedził go w sanatorium, zdiagnozował mu zupełnie inną chorobę niż zapalenie płuc. Następnie wypuszczono go z sanatorium bez kolejnej kontroli lekarskiej i wypisu z sanatorium. Po powrocie do domu tata nie był w stanie umówić się z żadnym lekarzem. Pozostały jedynie teleporady. [...] Nie doszłoby do tej sytuacji, gdyby tata miał normalny kontakt z lekarzem, gdzie w dzisiejszych czasach jest niemożliwy. Chorując na zapalenie płuc ponad dwa tygodnie, w ogóle nie był na to leczony. Stąd też ta ciężka sytuacja - wspominał aktor na antenie "Dzień Dobry TVN'.

Dzisiaj grzeje:

1. Porażająca decyzja MON. Chodzi o wojsko na polskich ulicach

2. Stanie się już w poniedziałek, właśnie zapowiedziano. Dotyczy całej Polski

3. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków

Gwiazdor z trudem przekazał również, że każdego dnia z całą rodziną jest w stałym kontakcie ze szpitale i niecierpliwie wyczekuje w końcu pozytywnych wieści. Niestety, jak dotąd takowe się nie pojawiły.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowała
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Kochały go tysiące Polaków, był idolem dla wielu osób
  3. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 45. roku życia
  4. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  5. Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykre
  6. Demon's Souls na nowym zwiastunie. Wielki powrót legendarnego soulslike'a tuż-tuż
  7. Gessler zdradziła największe tajemnice dot. idealnego ciasta i farszu na pierogi. Przepis zachwyca każdego

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News