Niezwykła Nel z "W pustyni i w puszczy" została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal

Niezwykła Nel z "W pustyni i w puszczy" została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal Źródło: przeambitni.pl/swiatseriali.pl Agencja W. Impact/

Pierwsza Miłość właśnie zyskała nową gwiazdę w swoich szeregach. Do jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce dołączy aktorka, którą wszyscy znamy jako słodką Nel z "W pustyni i w puszczy". Jej rola jest jednak bardzo zaskakująca, będzie skandal.

Pierwsza Miłość to jedna z najpopularniejszych oper mydlanych w Polsce. Na naszych ekranach gości już ponad 15 lat i przewinęło się przez nią wiele polskich sław. Do obsady ma dołączyć aktorka, którą znamy z legendarnego "W pustyni i w puszczy". Nel nie jest już małą dziewczynką, a piękną dorosłą kobietą. W serialu została ekskluzywną dziewczyną do towarzystwa. 

Pierwsza Miłość ma nową obsadę 

Karolina Sawka znana jest widzom głównie z roli Nel w "W pustyni i w puszczy", gdzie zagrała małą dziewczynkę, która ze Stasiem odbywa przymusową podróż po Afryce, w czasie której przeżywają wiele przygód. Mała aktorka otrzymała za tę rolę wiele nagród, stała się rozpoznawalna. Potem jednak słuch o niej zaginął.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 2013 roku zasiliła szeregi Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Zdecydowała się na wydział aktorstwa. Od 2017 roku gra w teatrze, a w 2018 roku otrzymała rolę w "M jak Miłość", gdzie gra Kalinę Malczewską. Aktorka ma zamiar zrobić wielki powrót na nasze ekrany. Dostała angaż w "Pierwszej Miłości", która ma być przełomem w jej karierze. 

Nikt się tego nie spodziewał 

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska już po ślubie? Pokazała zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim
2. Wszyscy mieli nadzieję, że finał będzie szczęśliwy. Niestety, nie żyje Artur Kuczera

Kobieta wcieli się w rolę Magdaleny Matuszewskiej, pierwszej miłości Miksera. Dziewczyna jednak będzie musiała wyjechać z rodzinnego miasteczka. Zacznie się buntować, pozna Ariela, który zaczyna karierę jako producent muzyczny. Namówi ją do zostania piosenkarką. Dziewczyna zacznie próbować swoich szans w biznesie i będzie całkowicie uzależniona od chłopaka. Ten zacznie ją umawiać z mężczyznami, od których "zależeć będzie jej dalsza kariera". Karolina Sawka zostanie więc ekskluzywną dziewczyną do towarzystwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwałtowny wzrost zachorowań. Choroby weneryczne rozprzestrzeniają się błyskawicznie
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala
  4. Gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" przeszła przez największy ból. Śmierć zabrała jej dwóch ukochanych mężczyzn
  5. Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak

źródło: SE 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News