Kiedy kontrowersyjny muzyk Popek oficjalnie stwierdził, iż chciałby on ubiegać się w najbliższych wyborach o stanowisko posła na Sejm RP, na polskiej scenie politycznej zawrzało. Wiele osób bardzo szybko połączyło mężczyznę z partią Janusza Korwina-Mikkego, jednak doniesienia te pozostawały w sferze spekulacji aż do dzisiaj, kiedy to udało nam się dotrzeć do oficjalnej deklaracji samego Popka.

Jak się bowiem okazało, kontrowersyjne plotki okazały się zadziwiającą prawdą. Muzyk wypisał już oficjalną deklarację przynależności do Wolności, z którą zapoznać się możemy dzięki jednemu z naszych czytelników.

Jak wynika z informacji udostępnionych Pikio, liderzy partii Janusza Korwina-Mikkego są skłonni przyjąć Popka do swej partii i prawdopodobnie poprzeć jego start w następnych wyborach parlamentarnych. Czekają oni wciąż jednak na „oświadczenie o niekaralności oraz na bieg toczących się spraw sądowych z przeszłości”.

Czas pokaże, czy sam muzyk zdecyduje się oficjalnie skomentować wypisanie swej deklaracji przynależności do Wolności. Jego fani nie mogą się bowiem doczekać ostatecznego stanowiska muzyka oraz przedstawicieli partii w tej sprawie.

Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]


Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

 

 

...

Zobacz również