Niewygodna prawda o "Klanie" ujrzała światło dzienne. Największe gwiazdy potwierdzają, jest wręcz tragicznie

Niewygodna prawda o "Klanie" ujrzała światło dzienne. Największe gwiazdy potwierdzają, jest wręcz tragicznie Źródło: youtube/TVP VOD

Pieniądze okazały się być jednym z najważniejszych problemów, jakie trapią słynny serial TVP. Będący od samego początku na planie aktor wyjawił w wywiadzie, że sytuacja nie wygląda najlepiej.

Pieniądze, jakie producent przeznacza na serial "Klan", są o wiele za małe. Tak przynajmniej uważają, aktorzy, którzy grają w serialu TVP. Okazuje się, że serial popadł w poważne tarapaty.

Serial TVP ma problemy. Chodzi o pieniądze

Tomasz Stockinger gra w "Klanie" doktora Lubicza już od 1997 roku, czyli od samego początku istnienia serialu. W ostatnim wywiadzie przyznał, że produkcja boryka się z problemami finansowymi, przez które aktorzy muszą przychodzić na plan we własnych ubraniach.

- Kobiety mają większe wymagania, więc przydałoby się więcej pieniędzy na lepsze stroje. Niestety nasz plan nie jest specjalnie dofinansowywany. A że panie chcą wyglądać piękniej, to proponują własne kreacje. Na pewno gdybyśmy mieli więcej pieniędzy, to wszystko na ekranie wyglądałoby lepiej - mówił w wywiadzie aktor.

Aktorka potwierdza wątpliwości gwiazdora serialu

Słowa o większych wymogach kobiet dotyczących serialu, potwierdziła inna aktorka. Laura Łącz grająca od 2002 roku Gabrielę Wilczyńską, przyznała, że ostatnio musi "dokładać" do produkcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, są takie, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu - mówiła aktorka.

Serial nie cieszy się już taką popularnością, przez co przycinany jest budżet na jego realizację. Jednak fakt, że wciąż jest emitowany, utwierdza w przekonaniu, że wciąż generuje zyski. Internauci są jednak w tej kwestii znacznie bardziej krytyczni.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

- Cieszcie się, że w ogóle macie tę fuchę, bo TVP już dawno powinna dać sobie spokój z Klanem. Serialowe dno - pisał internauta.

- Ktoś to jeszcze ogląda? Oglądałam to w podstawówce, nie wiedziałam nawet że dalej leci... Masakra... - komentowała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżka DOPŁAT do wynagrodzeń w przyszłym roku. Wyniosą od 900 do 2000 złotych
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. 67-letnia kobieta urodziła córkę. Powiedziała, jak zaszła w ciążę, nikt nie chce jej uwierzyć
  4. Przez kilka lat po ślubie żyła w ciągłym strachu. W końcu znalazła genialny sposób na inne życie "bez tego bólu, krwi", nie każdy go pochwala
  5. Z ust noworodka zaczęła sączyć się piana. Lekarka odkryła straszny powód w pieluszce dziecka, szybko popędziła po pomoc

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News