Gigantyczne oszustwo na tysiącach Polaków. Pod żadnym pozorem nie rób jednej rzeczy, bo możesz stracić ogromne pieniądze

Gigantyczne oszustwo na tysiącach Polaków. Pod żadnym pozorem nie rób jednej rzeczy, bo możesz stracić ogromne pieniądze Źródło: pixabay/Chronomarchie/

Pieniądze Polaków nie są bezpieczne. Każdy powinien to przeczytać i dowiedzieć się, w jak absurdalny sposób może stracić wszystkie swoje oszczędności. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna.

Pieniądze rodaków giną w zatrważającym tempie, a służby są zupełnie bezsilne. Napływa coraz więcej informacji od pokrzywdzonych, którzy padli ofiarą bezwzględnego oszusta. W każdym przypadku zaczynało się dokładnie tak samo - najpierw same obietnice, a później tylko straty, i to niekiedy dość pokaźne. 

Gigantyczne oszustwo. Nie rób jednej rzeczy, bo możesz stracić ogromne pieniądze 

Media nieustannie donoszą o kolejnych ofiarach oszusta i to na terenie całej Polski. Jak podaje m. in. Super Express, grupa przestępców zakłada w sieci fałszywe strony sklepów, oferujących wyposażenie domu, a za wystawione produkty żądają okazyjnie niskich cen. Łóżka, sofy i wiele innych, a to wszystko już za kilkaset złotych. Gdy tylko natrafi się klient, czekają do momentu, aż ten wpłaci pieniądze za rzekomo zakupioną rzecz. Kiedy pieniądze trafiają na konto oszusta, sklep internetowy znika z sieci, jakby nigdy go nie było. 

- Znalazłam w sieci ich stronę „Urządzamy”. Po fakcie dopiero zauważyłam, że wskoczyło przekierowanie na sigmis4.net. Weszłam tam i zobaczyłam wymarzone łóżko piętrowe dla dzieciaków za niewielkie pieniądze. Złożyłam zamówienie, ale już go nie otrzymałam. Kiedy próbowałam się z nimi skontaktować, zablokowali mnie - wyznaje jednak z ofiar oszustów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja nic nie może zrobić? 

Policja z całej Polski otrzymuje coraz więcej zgłoszeń, jednak w chwili obecnej nie udało im się namierzyć złodziejskiej szajki. Co więcej, jedna z pokrzywdzonych skontaktowała się z oszustami wyznając, że zgłosiła już sprawę odpowiednim służbom, tymczasem ci odpowiedzieli jej groźbą. 

- Przeznaczyliśmy małą część funduszy na ciebie. Uważaj na siebie - pani Iwona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie

2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Kobieta jednak twierdzi, że nie obawia się oszustów i ma zamiar zrobić wszystko, by w końcu do nich dotrzeć, a w rezultacie odzyskać swoje pieniądze. Ponieważ do służb napływają zgłoszenia z całego kraju, odkrycie z którego miasta działają oszuści jest dla policji sporym wyzwaniem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News