Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę

Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę Źródło: youtube/demc7

Mężczyzna przekazał pieniądze właścicielowi mieszkania, zanim obejrzał nowe lokum. Gdy już po zakupie zwiedzał nowe zakamarki odkrył tajemne drzwi. Wtedy zobaczył scenę jak z horroru.

To mieszkanie musiało go kosztować niemałe pieniądze. Znajdowało się w dawnym kościele, dostosowanym do funkcji budynku mieszkalnego. Mężczyzna zdecydował się kupić je bez wcześniejszego obejrzenia. Przy pierwszej wizycie zaczął drżeć ze strachu.

Wpłacił pieniądze za mieszkanie, zanim je dokładnie obejrzał. Nie spodziewał się znaleziska jak z horroru

Brytyjczyk publikujący w internecie pod pseudonimem demc7 nagrywa na portalu YouTube filmy o przeróżnej tematyce. Wśród nich można znaleźć poradniki naprawy starszego modelu BMW, konstrukcje z klocków LEGO czy nagrania ze zwiedzania opuszczonych budowli (czyli urbex). Dlatego też, gdy dowiedział się, że na sprzedaż jest mieszkanie urządzone w budynku, który był niegdyś kościołem, to jako fan urbexu nie mógł sobie znaleźć lepszego lokum. Zapłacił za nie, zanim je w ogóle obejrzał.

Czegoś takiego jednak nie mógł się spodziewać. Gdy zaczął zwiedzać mieszkanie po zakupie, spostrzegł, że w podłodze znajduje się klapa. Podniósł ją, a jego oczom ukazał się widok jak z horroru. Obok kilku ciasno upchniętych przedmiotów znalazł schody, które prowadziły w dół ciemnej jak otchłań piwnicy. Dopiero po włączeniu latarki można było dostrzec, co znajduje się na dole.

Przyprawiające o dreszcze odkrycie w mieszkaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć demc7 to weteran urbexu, schodząc do piwnicy z latarką i kamerą, cały drżał. Takie znalezisko pod własnym mieszkaniem może przyprawiać o ciarki na plecach. Okazało się, że w środku znajdowało się sporo zerwanego okablowania, oraz graffiti, które świadczyło o tym, że ktoś tutaj musiał w ostatniej dekadzie przebywać. Sporo zniszczonych elementów wskazywało na to, że piwnicę wybudowano jeszcze w XIX wieku. Nie to jednak było najbardziej przerażające w pomieszczeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Nie żyje najbardziej kontrowersyjny polski ksiądz. Wiadomości z ostatniej chwili

Oprócz gazety z 1981 roku mężczyzna znalazł dziwnie uformowaną ceglaną strukturę w rogu. Możliwe, że niegdyś znajdowało się tutaj łóżko, ale istnieje również możliwość, że były tutaj składowane ludzkie zwłoki i ceglane legowisko służyło jako katafalk. Samo pomieszczenie przypominało kryptę. Mężczyzna nie ukrywał, że niecodzienne odkrycie wzbudziło w nim uczucie dyskomfortu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani
  4. Wielka tragedia. Nagła tragiczna śmierć młodej dziewczyny w ciąży w polskiej miejscowości
  5. Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News