Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy

Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy Źródło: YouTube / Shohag

W ten sposób pieniądze może zaoszczędzić każdy kierowca. Chwila nieuwagi właściciela samochodu powoduje często spore koszty. Jest jednak prosty sposób, aby zniwelować wydatki na naprawę auta.

Pieniądze zostaną w kieszeni kierowców dzięki temu domowemu sposobowi. Każda chwila nieuwagi może kosztować właściciela pojazdu sporo nerwów i wydatków. Ten prosty trick i chwila cierpliwości mogą jednak pomóc zniwelować koszty naprawy niemal do zera. Prawie wszyscy mają te rzeczy w domu.

Pieniądze można zaoszczędzić w bardzo prosty sposób

Niejedno auto na drodze posiada niewielkie wgniecenia karoserii powstałe na skutek niegroźnych stłuczek lub niedostatecznych umiejętności w parkowaniu. Nie rzutują one na działanie samochodu, ale mogą się rzucać w oczy co wrażliwszym na estetykę właścicielom pojazdów. Niewiele osób wie, że taką usterkę można w prosty i szybki sposób usunąć domowym sposobem. Wszystko, czego potrzebuje kierowca, by poradzić sobie z problemem odgniecenia na masce, jest czajnik i przepychacz sanitarny.

Wystarczy nalać wodę do czajnika i zagotować. Gdy tylko zacznie wrzeć, należy chwycić za czajnik i polać wrzątkiem odgniecione miejsce na samochodzie. Ze względu na wysoką temperaturę wody, trzeba przy tym zachować wyjątkową ostrożność. Następnie po rozgrzaniu fragmentu, który chcemy wyprostować, w ruch idzie przepychacz. Należy przyssać go do części karoserii wokół wgniecenia i delikatnie odciągnąć w swoją stronę.

Pieniądze na blacharza zostaną w kieszeni kierowców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czynność odsysania powinna być ostrożnie powtórzona kilka razy, aż zbliżymy się do centralnej części wgniecenia i osiągniemy satysfakcjonujący nas efekt. W razie jego braku, można powtórzyć cały proces od początku.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Jeżeli wszystko wykonamy uważnie i zgodnie z instrukcją, po usterce nie będzie nawet śladu. Szczęśliwy kierowca zaoszczędzi w ten sposób mnóstwo pieniędzy, które w innym przypadku oddałby blacharzowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu  

źródło: Porady i wskazówki

Następny artykuł