Piękna nastolatka wystawiła w sieci dziewictwo na sprzedaż. Dostała niewiarygodną ofertę, ręce opadają

Piękna nastolatka wystawiła w sieci dziewictwo na sprzedaż. Dostała niewiarygodną ofertę, ręce opadają Źródło: Cinderella Escorts

Niektórzy są w stanie zapłacić ogromne pieniądze za noc z piękną kobietą, o czym zresztą świadczy popularność prostytucji. Pewna nastolatka zdecydowała się na spieniężenie swojego dziewictwa.

Różne historie krążą o tych, którzy posiadają ogromne pieniądze. Mówi się często o bizantyjskich ucztach i wydawaniu gigantycznych kwot na luksusy i usługi przez wiele osób oceniane jako moralnie wątpliwe. Okazuje się, że niektóre młode kobiety decydują się na sprzedanie swojego dziewictwa posiadaczom wielkich fortun. Jest wręcz spory popyt na takie oferty.

Nastolatka dostała ogromne pieniądze za swoje dziewictwo

W internecie powstała agencja, dzięki której młode kobiety mogą wystawiać na sprzedaż swoje dziewictwo. Klientami tego nietypowego biznesu mogą być jedynie osoby posiadające majątek o wartości przynajmniej 10 milionów euro. Co ciekawe, z ofert korzystają nie tylko bogaci mężczyźnie, ale również zamożne kobiety.

Jedną z osób, które wystawiły swoje dziewictwo na licytację, była 19-latka z Ukrainy o imieniu Catherine. Biznesmen z Niemiec za noc z nią zapłacił 1,2 miliona euro. Oczywiście na potwierdzenie tego, że akt defloracji nie nastąpił wcześniej, nastolatka miała wszystkie dokumenty medyczne. Ponadto dla spokoju klienta oferowała poddanie się kolejnym badaniom w jego obecności.

Odrzuciła również wiele innych ofert

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Podjęcie tej decyzji było dla mnie trudne, ale w każdym razie jest to korzystne dla obu stron. Stałam przed wyborem - rozstać się z dziewictwem z osobą, którą kocham lub stać się bogatym. A jeśli wybiorę miłość, naprawdę będę żałować utraconej okazji. Bo w dzisiejszych czasach ciężko o prawdziwą miłość. Nie mam gwarancji, że partner będzie ze mną na zawsze - mówiła Catherine. 

Dzisiaj grzeje: 1. "Zemsta faraona" wcale nie jest mitem. Dotyka wielu turystów, da się jednak z nią walczyć
2. Ogromny smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Niestety, nagła śmierć zabrała go przedwcześnie

19-latka odrzuciła także wiele innych "lukratywnych" ofert. Japońska wokalistka oferowała jej 800 tysięcy euro. Prawnik z Nowego Jorku zaoferował jej 1 milion euro. Ostatecznie wybrała ofertę Niemca, który proponował jej nie tylko zawrotną kwotę 1,2 miliona euro i miesięczną pensję wysokości 10 tysięcy euro.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci
  4. Brzuch nastolatki ciągle rósł, ale nie przez tłuszcz ani ciążę. Nie mieści się w głowie, co lekarze z niej wyjęli
  5. Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham"

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News