Pielęgniarka przez 6 tygodni pracowała bez maseczki i płynów do dezynfekcji. W końcu nie wytrzymała, doszło do najgorszego

Pielęgniarka przez 6 tygodni pracowała bez maseczki i płynów do dezynfekcji. W końcu nie wytrzymała, doszło do najgorszego Źródło: unsplash.com JESHOOTS.COM

Pielęgniarka przez blisko 2 miesiące pracowała bez dostępu do maseczek ochronnych oraz płynów dezynfekujących. Nikt nie przewidział, że niedługo potem wydarzy się najgorsze. Nieprawdopodobne informacje obiegły media. Samotnie wychowywała swojego małego synka, nagle wszystko wywróciło się do góry nogami.

Młoda pielęgniarka nie potrafiła odnaleźć się w pracy, martwiąc się każdego dnia o własne zdrowie oraz życie. Opieka nad pacjentami bez niezbędnej w dzisiejszych czasach ochronny nie dawała jej spokoju. Kobieta długo walczyła o maseczki czy płyn do dezynfekcji, jednak bezskutecznie. Po 6 tygodniach ciągłych obaw wydarzyło się coś, czego nikt nie przewidział.

Pielęgniarka 1,5 miesiąca pracowała bez maseczki i płynu dezynfekującego. Najgorszy finał 

Laura Demmen była pielęgniarką od 10 lat. Kochała swój zawód, który okazał się dla niej prawdziwym dramatem, gdy na świecie wybuchła epidemia koronawirusa. Jak donoszą zagraniczne media, szpital, w którym pracowała, nie zapewniał personelowi odpowiedniej ochrony przez 6 tygodni. Laura zajmowała się na co dzień pacjentami chorującymi na raka, co jednak nie oznacza, że nie musiała dbać o bezpieczeństwo własne oraz podopiecznych. Pielęgniarka nie miała jednak dostępu do ochronnych maseczek czy płynu dezynfekującego, a ręce myła podczas  przerw w kuchni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

33-latka martwiła się o swoje zdrowie, a także innych pacjentów tym bardziej, że pandemia szybko nabierała na sile. Ponadto, w placówce, w której pracowała, przybywało również zarażonych koronawirusem. Ci przebywali na oddziale intensywnej terapii niezabezpieczonym w żaden szczególny sposób. Laura każdego dnia obawiała się również o swojego 5-letniego syna, którego samotnie wychowywała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka zostawiła 5-latka samego w aucie. Nagle zaczęło płonąć, niewyobrażalny dramat w centrum Polski

2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

Dyrektor szpitala pozostawał ponoć głuchy na wszelkie prośby, a nawet żądania o niezbędne do ochronny wyposażenie, twierdząc, jakoby personel miał wszystko, czego potrzebuje. Po opływie 6 tygodni 33-latka powiedziała temu "dość" ostatecznie rezygnując z pracy pielęgniarki. Obecnie poszukuje dorywczej pracy, by nie musieć martwić się o comiesięczne dochody. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Urodziła dziecko, które było w "ciąży". Dzień po porodzie lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Rząd przedłużył jeden z głównych zakazów, ale jest jeden wyjątek. Polacy łapią się za głowy
  4. Magda Narożna z Pięknych i Młodych przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje
  5. Karygodne zachowanie Polaków na plaży. Wszyscy widzieli, nie mieści się w głowie
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News