Nagie zdjęcia, które co jakiś czas publikują na portalach społecznościowych celebrytki, czy aktorki, zazwyczaj bardzo szybko zostają usunięte. Tym razem swoimi pochwaliła się na Instagramie jedna z najpiękniejszych polskich modelek, Magdalena Frąckowiak, która w ten sposób przekazała stanowczą wiadomość krytykującym ją obserwatorom. Chociaż minęły już 2 dni, fotografie wciąż nie zniknęły z oficjalnego konta kobiety.

Frąckowiak swoją zawrotną karierę rozpoczęła w 2000 roku. 7 lat później została już twarzą Ralpha Laurena. Promowała takie marki jak Valentino, Chanel, Dior, Jean-Paul Gaultier, czy Givenchy. Chodziła także w pokazach Victoria’s Secret wśród najpiękniejszych kobiet na świecie.

Nie od dziś wiadomo, że modelka jest bardzo dumna ze swojego ciała, na które ciężko pracowała. Chętnie chwali się nim na portalach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 384 tys. osób.

Tam też Frąckowiak opublikowała swoje półnagie zdjęcia, do których dodała bardzo prostą, stanowczą wiadomość dla osób krytykujących ją w komentarzach. Fotografie spotkały się z dobrym przyjęciem tysięcy fanów, którzy chętnie podziwiali jej urodę w komentarzach.

...

Zobacz również

Fot. Instagram
Fot. Instagram

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

Zobacz również