Polsat Sport poinformował, że polskie MMA zyska nową zawodniczkę-gwiazdę. Ma nią być…pracująca w tej stacji dziennikarka. 

Sztuki walki nie będą dla Karoliny Owczarz niczym nowym. Już w wieku 12 lat zaczęła uprawiać boks a treningi kontynuuowała przez osiem kolejnych lat. W czasie kariery osiągała sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2011 roku została mistrzynią naszego kraju, a następnie wzięła udział w show „Reto de campeonas”, który promuje talenty pięściarskie z całego świata. W 2013 roku zawiesiła sportową karierę i rozpoczęła pracę w Polsacie Sport.

Teraz dziennikarka postanowiła znów spróbować swoich sił w sportach walki. Tym razem jednak nie wraca do kariery bokserskiej, lecz próbuje swoich sił w MMA.

Czy to jedyny transfer z showbiznesu do MMA?

Jak niedawno informowaliśmy, spekuluje się na temat tego czy swoich sił w MMA nie spróbuje…Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego.

Martin Lewandowski z federacji KSW rozpoczął rozmowy w sprawie pozyskania w swoje szeregi byłej mistrzyni świata w karate. Ponoć Anna nie mówi „nie” i jest otwarta na wszelkie negocjacje. Lewandowska wiele lat miała styczność ze sztukami walki. Udało jej się zdobyć seniorskie tytuły mistrzowskie zarówno w mistrzostwach świata, jak i Europy. W walkach MMA umiejętności wyniesione z karate na pewno mogą się przydać, choć pewnie nie wystarczą do odniesienia sukcesu. 

Źródło: sport.onet.pl

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

...

Zobacz również

Zobacz również