Piekło 25-letniej Amerykanki. Jej chłopak chciał, by znajomi ją zgwałcili (video)

Piekło 25-letniej Amerykanki. Jej chłopak chciał, by znajomi ją zgwałcili (video) Źródło: źródło: youtube.com

25-letnia Carleigh nie będzie dobrze wspominała dnia ślubu znajomych. Na imprezie weselnej jej chłopak Ryan nadużył alkoholu i zaczął być brutalny wobec swojej kobiety. Kiedy wrócili do domu z grupą znajomych, zaczęła się gehenna.

Pochodząca ze stanu Indiana Carleigh otarła się wręcz o śmierć. Wszystko za sprawą jej byłego już chłopaka, Ryana. Mężczyzna miał bowiem ochotę na kontynuowanie imprezy w swoim domu. W tym celu sprowadził ze sobą do domu znajomych.

Carleigh nie chciała jednak uczestniczyć w imprezie. 25-latka zamierzała położyć się do snu, gdyż czuła się zmęczona weselem. Nie spodobało się to jednak Ryanowi, który nierzadko po alkoholu bywał brutalny wobec swojej kobiety. Mężczyzna próbował przekonywać 25-latkę, jednak bezskutecznie.

Kiedy ta oddaliła się do sypialni, mężczyzna wpadł we wściekłość. Nakazał znajomym pójść za Carleigh i ją zgwałcić. Kiedy ci stali jak wryci, Ryan nagle pobiegł za ukochaną. W sypialni zaczął ją dotkliwie bić. Sytuację załagodzić próbowali znajomi pary, jednak Ryan rzucił się także na nich.

Agresora opanowała dopiero wezwana do domu policja. Niestety, zanim przyjechali funkcjonariusze, Ryan jeszcze kilkakrotnie zdołał uderzyć swoją kobietę. Furiat pogryzł całe ciało 25-latki, w amoku chciał wyrwać jej też język.

Carleigh w szpitalu spędziła 3 tygodnie. Jej były chłopak przebywa już w więzieniu. Czeka tam na swoją rozprawę.

https://www.youtube.com/watch?v=C2JtRp5kqKc

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

źródło: youtube.com pt

Następny artykuł