Uderzyła się o piekarnik i miała drobną rankę. 24 godziny później stoczyli dramatyczną walkę o jej twarz

Uderzyła się o piekarnik i miała drobną rankę. 24 godziny później stoczyli dramatyczną walkę o jej twarz Źródło: Facebook

Piekarnik mało co nie zabił 46-latki. Kobieta w trakcie gotowania dorobiła się prawdziwych kłopotów zdrowotnych. Przez uderzenie głową w urządzenie, Amerykanka dorobiła się małej, z pozoru nieszkodliwej ranki na swojej głowie. Kilka godzin później w jej ciele zaczęła się rozwijać bardzo groźna choroba i tylko wspaniała postawa lekarzy uchroniła ją przed śmiercią.

Piekarnik mógł przyczynić się do śmierci 46-letniej żony i matki. Gotowanie obiadu skończyło się nieszkodliwym z pozoru uderzeniem się w głowę drzwiczkami urządzenia, które jednak doprowadziło do bardzo rzadkiego i śmiertelnego zakażenia. To z kolei o mało co nie doprowadziło do tragedii. Zaledwie dzień po incydencie w kuchni lekarze stoczyli walkę o życie kobiety.

Piekarnik mało co nie zabił kobiety. Wstrząsająca historia z USA

Kobietą, która mało co nie straciła życie przez urządzenie AGD, jest Donna Corden. Amerykanka przygotowywała obiad dla swoich bliskich i przez przypadek uderzyła głową w drzwiczki urządzenia. Jak sama przyznała, na jej twarzy pojawił się ślad urządzenia i nic nie wskazywało na to, aby tak właśnie wyglądał początek jej problemów zdrowotnych. Niestety, okazało się, że w ciele kobiety zaczęło rozwijać się zakażenie podskórnej tkanki łącznej.

Kiedy rana stała się czarna, a Amerykanka zaczęła uskarżać się na bóle głowy i gorączkę, pojechała do szpitala. Wtedy usłyszała przerażającą dla siebie i swoich bliskich diagnozę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tylko cud ją uratował

Kobieta usłyszała o swoim zakażeniu i o tym, że jest ono bardzo rzadkie i najczęściej śmiertelne. Przed operacją 46-latka usłyszała, że może nie przeżyć zabiegu. Amerykanka się jednak nie poddała i postanowiła zaufać lekarzom. Na szczęście medykom udało się usunąć zakażoną tkankę, ale w ciele kobiety zaczęła rozwijać się równie niebezpieczna sepsa.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Donna Corden została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, a jej bliscy byli zaniepokojeni każdym doniesieniem ze szpitala. Na szczęście pewnego dnia zdążył się cud i kobieta otworzyła oczy. Sama wciąż nie może uwierzyć w to, że udało się jej wyzdrowieć.

- Nie mogę uwierzyć, że żyję - mówiła Corden w wywiadzie z amerykańskimi mediami

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News