BYDLAK okradł 9-latkę z puszki WOŚP! Pomóżmy go złapać

BYDLAK okradł 9-latkę z puszki WOŚP! Pomóżmy go złapać Źródło: Fot. YouTube / WOŚP Londyn

Piastów, tak jak inne miasta, przyłączył się do zbiórki charytatywnej z okazji 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety nie wszyscy mieszkańcy tej miejscowości okazali się być uczciwi. Podczas zbierania datków doszło do niesamowicie przykrego incydentu, który wolontariusze zapamiętają na długo.

Piastów i jego mieszkańcy nie wyobrażali sobie, żeby WOŚP miał się u nich nie odbyć. Do pomocy zgłosiło się wielu wolontariuszy, w tym małe dzieci. Chodziły one po śniegu i w mrozie, żeby tylko uzbierać pieniądze na leczenie noworodków i seniorów. Niestety zalazły się też takie osoby, które wielkoduszne cele miały głęboko w poważaniu. Doszło do haniebnej kradzieży.

Piastów. Przerażona 9-latka okradziona ze skarbonki

Dziś w całej Polsce odbywa się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety nie dla wszystkich były to miłe chwile. Około godziny 15 napadnięta została jedna z najmłodszych wolontariuszek. Dziewczynka z radością rozdawała przechodniom serduszka, gdy nagle zaatakował ją młody mężczyzna. O tym nieprzyjemnym zajściu poinformowała funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, Karolina Kańka. - Do tego przykrego zdarzenia doszło w Piastowie. Informację dostaliśmy około godziny 15. Policjanci szukają mężczyzny w wieku około 20 lat - relacjonuje Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Jedyną dobrą informacją jest to, że dziewczynce nic się nie stało. 9-latka została poważnie wystraszona, ale poza tym nie doznała żadnego uszczerbku na zdrowiu.

Całym sercem za Jurkiem Owsiakiem. Internauci nie kryją emocji

Haniebnego zachowania 20-latka nie mogą zrozumieć nie tylko zwolennicy WOŚP-u, ale i osoby, które swoją dobroczynność przejawiają w innych akcjach charytatywnych. Ich zdaniem nie ważne jest kto zbiera, ale to, na jaki cel. Kradzież pieniędzy przeznaczonych na leczenie noworodków i osób starszych jest ostatnim świństwem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - CO ZA SKU*WYSYN!!! Brak słów!!! Ja zrozumiem, że nie trzeba Owsiaka popierać. Ale kraść?! Ciężko o większe upodlenie! - brzmiał jeden z komentarzy internautów. - Oby tak ciebie śmieciu ktoś kiedyś okradł... i to w momencie, w którym tych pieniędzy będziesz potrzebował najbardziej - napisał ktoś inny. Znalazły się również osoby, które zatroszczyły się o psychikę małej wolontariuszki. Taka sytuacja może ją bowiem zniechęcić do dalszego niesienia pomocy. - Biedna dziewczynka... przecież to jeszcze dziecko! Wcale się nie zdziwię, jak za rok nie będzie już chciała włączyć się w działania WOŚP-u. Taki uraz zostaje w głowie na długo - słusznie zauważyła kolejna internautka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Co się stało z Ewą Farną? Gwiazda niknie w oczach!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z niedowierzania! 
  3. Ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. Zrobili z pomnikiem ks. Jankowskiego coś, co doprowadzi Kościół do furii
  4. Ludzie pytają, gdzie mają teraz kupować. Legendarny dyskont zamyka sklep za sklepem w całej Polsce
  5. Podła nagonka na czarnoskórego ucznia. „Gdzie twój właściciel? Ubogaci nas czarna p*ła!”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News