Petru wskazał nowego wroga. "Oni są gorsi niż PiS!"

Petru wskazał nowego wroga. "Oni są gorsi niż PiS!"

Zwolennikom opozycji wydaje się, że na polskiej scenie politycznej nie ma bardziej szkodliwej partii niż Prawo i Sprawiedliwość. Ryszard Petru podzielił się jednak własną - całkowicie inną - opinią na ten temat. Wskazał on, co według niego szkodzi krajowi bardziej niż przedstawiciele partii rządzącej.

Lider Nowoczesnej chętnie odniósł się do szczegółów powstania Porozumienia Jarosława Gowina. Opinia Petru na temat nowej formacji okazała się naprawdę kontrowersyjna.

Odważna opinia polityka

- Kolaboranci PiS-u są gorsi niż PiS. Potem będą się nam wszystkim tłumaczyć, że nic nie wiedzieli - napisał bez ogródek na Twitterze Ryszard Petru. Obserwatorzy polskiej sceny politycznej sugerują, że chodziło mu bezpośrednio o samego Jarosława Gowina. Lider Nowoczesnej mógł jednak odnieść się także do postaci Zbigniewa Gryglasa, który najpierw opuścił jego partię, aby później oficjalnie ogłosić swoje przejście do Porozumienia. Kontrowersyjna opinia Petru wywołała skrajne emocje wśród obywateli. Większość zwolenników polityka jednak zgodziła się z nim, komentując tweeta oraz podając go dalej. Fot. Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News