Petru tłumaczy swoje zniknięcie z piękną posłanką. Co mówił wcześniej? Wszystko wiemy

Petru tłumaczy swoje zniknięcie z piękną posłanką. Co mówił wcześniej? Wszystko wiemy Źródło:

Ryszard Petru był dzisiaj politykiem nr 1 w mediach, a wszystko przez niefortunne zdjęcie z samolotu, który leciał do Portugalii. Jak lider .Nowoczesnej tłumaczy się z podróży z piękną posłanką Joanną Schmidt? 

W Sejmie trwa protest, a internet obiegło dziś zdjęcie z samolotu, w którym siedzi Ryszard Petru z... posłanką .Nowoczesnej Joanną Schmidt. Internauci od razu zaczęli wytykać liderowi formacji romansowanie w czasie gdy jego koledzy i koleżanki przebywają w Sejmie. Jednakże, zamężna Schmidt i żonaty Petru polecieli na Maderę niekoniecznie po to, by imprezować i wspólnie spędzać Sylwestra. Katarzyna Lubnauer przekonuje, że wyjazd był wcześniej zaplanowany i dotyczył kwestii partyjnych. Wcześniej jednak mówiła, że "ma wolne i nie wie gdzie jest".

- Ryszard Petru jest za granicą w sprawach partyjnych. Jest z nim wiceprzewodnicząca partii Joanna Schmidt - mówiła Lubnauer.

Posłanka nie chce jednak zdradzić o jakie sprawy partyjne chodzi.

- To akurat sprawy wewnętrzne partii. Mamy kryzys państwa, weszliśmy w Nowy Rok z kryzysem państwa, widzimy chęć ze strony PiS „pójścia na twardo”. 

Z kolei wcześniej Petru mówił w rozmowie z serwisem 300Polityka, że nie wypada teraz politykowi opozycji jeździć na urlopy.

- Teraz nie. Do 11 stycznia na pewno nie. Chyba że 2 dni. Są ustalone dyżury. Jedni na Wigilię, inni na Sylwestra.

W końcu Petru lakonicznie skomentował swój wyjazd.

- Były ustalone dyżury. Ja byłem w wigilię - napisał do dziennikarza radia RMF.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News