Ryszard Petru udzielił wywiadu reporterce z plotkarskiego portalu Pudelek.pl. Pracownicy stacji rzekomo mają żartować, że Petru jest ich gościem na tyle często, że należy mu się pensja. Lider .Nowoczesnej przekonywał, że wcale nie bywa tak często w TVN24. 

– Czy słyszał pan o tym, że dziennikarze TVN24 żartują, iż tak często bywa pan w ich medium, że powinien pobierać pan pensję? – spytała redaktorka.

– Być może tak żartują, ale mam wątpliwości czy to prawda jest – odpowiedział Petru,

– Czy tak często pan tam bywa?

– Nie mam takiego wrażenia, ale nie jestem obiektywny. Trzeba porównywać z innymi osobami, a zrobiliśmy ostatnio szacunki, kto i jak często w moim klubie występuje i nie jestem numerem jeden. Tak wyszło, że Katarzyna Lubnauer. Trzeba by to zważyć, nie wiem czy tak często jestem w TVN24. Na pewno w publicznej jestem rzadziej, ale to narodowa i Kurski pilnuje. 

Wkrótce .Nowoczesna rozpoczyna wiosenną ofensywę. Petru zapowiedział, że posłowie ruszą w teren i będą dyskutować z Polakami na temat ich pomysłów na lepszą Polskę. Lider .N zadeklarował również, że nie będzie żadnych ustępstw w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, ponieważ formacja nie godzi się na łamanie Konstytucji.

ZOBACZ TAKŻE – Petru: Polska potrzebuje permanentnego protestu, nie będzie ustępstw

Zobacz również

Zobacz również