Była prawdziwą światową ikoną popkultury. Pisane były o niej liczne piosenki, a nawet książki. Niestety dziś świat obiegła informacja o jej śmierci.

Była gwiazdą, którą znał cały świat. Kobieta stała się prawdziwą ikoną. W latach 50. popularny piosenkarz Buddy Holly napisał o niej piosenkę, której tytułem było imię i nazwisko celebrytki. Początkowo rozważano inne propozycje, ale ostatecznie zdecydowano się na „Peggy Sue”. Nie był to jednak jedyny utwór napisany o gwieździe.

Peggy Sue, bo to właśnie o niej mowa, inspirowała wielu artystów, również tych z Polski. Niestety po roku spędzonym w szpitalu na walce o życie ostatecznie przegrała batalię z chorobą. Odeszła 1 października, jej śmierć pozostawiła po sobie pustkę, której nikt już nie zapełni.

Nie żyje legendarna Peggy Sue

Swój utwór o niej napisał również zespół Myslovitz. Utwór nosi tytuł „Peggy Sue nie wyszła za mąż”, który jest oczywistym nawiązaniem do legendarnego filmu. Informacja, o jej śmierci została podana przez szpital, w którym spędziła ostatni rok.

Gwiazda miała swoich fanów na całym świecie i, mimo że szczyt jej kariery miał miejsce wiele lat temu, to cały czas było o niej głośno. Zachwyciła wszystkich swoją urodą oraz charakterem, który był wprost niepowtarzalny. Bez wątpienia wraz z jej śmiercią kończy się pewna epoko światowego show-biznesu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze objawy choroby Przybylskiej były niegroźne. Tak możesz się przed nią uchronić

Celebrytka nie była aktorką, ani piosenkarką. Swoją popularność zyskała dzięki piosence Buddy’ego Holl’a, która okazała się prawdziwym hitem. Wtedy właśnie świat zachłysną się wspaniałą Peggy. Co ciekawe była ona żoną jednego z członków zespołu, artysty. Kobieta zmarła mając 78 lat w szpitalu w Lubbock w stanie Teksas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-dniową córeczkę wyrzuciła przez okno. Nie miała wyjścia
  2. Dziennikarz miażdży Dodę. Wytyka jej hipokryzję i błędy w logice
  3. Oliwia Bieniuk jako legenda muzyki! Podobna?

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające

źródło: chillizet.pl

Zobacz również

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.