Pędzący tir uderzył w auto Joanny Krupy. Samochód wyleciał z drogi!

Pędzący tir uderzył w auto Joanny Krupy. Samochód wyleciał z drogi!

Samochód, którym w centrum Warszawy poruszała się Joanna Krupa, został skasowany przez rozpędzonego Tira. Modelka znajdowała się w środku. Pojazd gwiazdy TVN nadaje się do kasacji.

W czwartek po południu gwiazda TVN poruszała się swoim Lexusem po centrum Warszawy, gdy nagle uderzył w niego tir. Samochód ciężarowy zepchnął auto modelki z drogi, powodując ogromne uszkodzenia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Jackowski oskarżony o ciężkie przestępstwa! Kilka zarzutów

Joanna Krupa znajdowała się w środku wraz ze swoją menedżerką. Na szczęście obu paniom nic się nie stało. Kierowca tira został zatrzymany i ukarany mandatem i punktami karnymi.

Gwiazda TVN straciła luksusowy samochód

Do zdarzenia doszło na ul. Lecha Kaczyńskiego (dawnej al. Armii Ludowej). Wart 200 tys. złotych samochód ma mocno uszkodzony bok i nadaje się już tylko do kasacji. - Całe zdarzenie wyglądało dość przerażająco. Na szczęście nikt nie ucierpiał, głównie dlatego, że kobiety jechały bardzo wolno i dużym samochodem. Jeśli byłby to jakieś mniejsze auto, mogło skończyć się tragicznie - powiedział "Pudelkowi" świadek zdarzenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mroczne karty z przeszłości Roznerskiego. Woli o tym nie wspominać
  2. Niespodziewana, szokująca informacja. Natalia Siwiec nie dała rady
  3. Dramat Dody, ma zniszczone życie
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News