Znany polski muzyk pedofilem? Pojawiły się pierwsze rzekome ofiary, "miały być gwałcone w piwnicy"

Znany polski muzyk pedofilem? Pojawiły się pierwsze rzekome ofiary, "miały być gwałcone w piwnicy" Źródło: .

Pedofilia szerzy się nie tylko w Kościele, jak pokazał to film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu", ale też w środowisku artystycznym. Wczoraj internet obiegła wieść, że znany polski muzyk jest pedofilem. Podobno są na to niezbite dowody, a ofiary nie mają zamiaru dłużej milczeć.

Pedofilia okazuje się być problemem również w środowisku artystycznym. Znany polski muzyk podobno molestował i gwałcił dziesiątki nieletnich dziewcząt i chłopców. Nie mieści się w głowie, że człowiek na co dzień pracujący z dziećmi mógł uskuteczniać regularnie swój proceder. Pierwsze rzekome ofiary opisują swoje doświadczenia. To wyjątkowo makabryczne opisy.

Pedofilia wśród artystów. Znany muzyk i ojciec popularnej wokalistki miał molestować nieletnich

Jak donoszą media, z dziennikarzem śledczym Mariuszem Zielke na czele, były prezes Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego zarządzający fundacjami Tęcza oraz Jazz Jamboree, współtwórca programów muzycznych "Tęczowy Music Box oraz "Co jest grane?", miał dopuszczać się czynów pedofilskich. Przeraża fakt, że był cenionym pedagogiem i całe swoje życie pracował z dziećmi. Prywatnie to ojciec Marysi Sadowskiej, polskiej piosenkarki i jurorki "The voice of Poland".

Domniemane ofiary Krzysztofa Sadowskiego zeznały, że za milczenie w jego sprawie oferował jednej z nich 200 tysięcy złotych. Nic nie mogło wyjść na światło dzienne, a muzyk miał być winny wielu rzeczy. Jak pisze Mariusz Zielke na portalu Salon24:

- Miały być molestowane i gwałcone m.in. w piwnicy domu Krzysztofa Sadowskiego, w jego samochodzie, w gabinecie prezesa Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, w  mieszkaniu "w pobliżu Sejmu", na wyjazdach i warsztatach dla dzieci.

Sadowski próbował uzależnić od siebie ofiary, a znajomi go kryli

Jak pisze Zielke, większość ofiar pochodziła z trudnych rodzin i domów dziecka, ponieważ takie dzieci łatwo owinąć sobie wokół palca kupując im ubrania, słodycze, dając pieniądze czy załatwiając pracę. Rzekome ofiary podają, że potrafił długo czekać, aż dziewczynki będą gotowe na swój pierwszy raz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- (...) kiedy tylko on [Krzysztof Sadowski - przyp. red.] się pojawiał na horyzoncie zabraniali nam chodzić z nim samemu, zostawać z nim samym, rozmawiać, zbliżać się. Kazali bardzo uważać. Uczulali starsze dzieci na to, żeby uważali na młodsze. Byłam przerażona. Widziałam co próbował robić. Ale opiekunowie zawsze reagowali - opowiedziała jedna z informatorek dziennikarza.

Jeden z chłopców, który miał być jego ofiarą napisał, że pewnej nocy muzyk przyszedł do jego pokoju i zaczął go głaskać po genitaliach. Nie został wtedy zgwałcony, ale ten czyn aż go zmroził. Sadowski rzekomo kazał mu o niczym nie mówić, ale dziś ofiara jest gotowa na sądową konfrontację. Wiele innych domniemanych ofiar opowiada o tym samym lub o sytuacjach, kiedy muzyk dobierał się do nich w samochodzie lub umawiał się na próby, których tak naprawdę nie było.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Żona muzyka jest pewna, że teraz wszystkie rzekome ofiary jej męża chcą po prostu pieniędzy. Mówiła, że już kiedyś padli ofiarą spisku chorej psychicznie kobiety. Oprócz tego zapewniła, że jej mąż zachowywał się nienagannie, o niczym nie wiedziała oraz że żadne dzieci nigdy nie spały w ich domu. Jednak ofiary twierdzą inaczej: czasem spały w domu muzyka pojedynczo lub w kilka osób.

Na ten moment rodzina zaprzecza, jakoby dochodziło do tego typu działań ze strony Sadowskiego. Wiadomo również, że prokuratura póki co nie podjęła żadnych działań w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: Salon24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News