Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy

Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy Źródło: pexels.com/Kat Jayne

Paznokcie hybrydowe, na które zdecydowała się młoda dziewczyna, miały być hitem lata. Upatrzyła sobie wzór już wcześniej i chciała, by stylistka wykonała jej identyczne dzieło. To, co zobaczyła po skończonej pracy, wołało o pomstę do nieba.

Paznokcie hybrydowe pobiły serca milionów kobiet na całym świecie. Są trwałe, wygodne i co najważniejsze, chronią płytkę paznokcia. Wymyślne wzory trzymają się nawet miesiąc i cieszą oko. Jedna z pań, która chciała jedynie wprowadzić odrobinę koloru do swojego życia, zawiodła się jak nigdy. Efekty były naprawdę przerażające i przyprawiały o mdłości. 

Paznokcie hybrydowe to był błąd. Kompletnie nie przypominały tych, które wybrała

Jacie Hatchard to jedna z tych instagramerek, która lubi zachwycać swoich obserwatorów pięknymi makijażami. Na swoim profilu pokazuje coraz to bardziej kolorowe dzieła wykonywane na swoich powiekach, pod którymi natychmiast pojawiają się dziesiątki serduszek. Teraz chciała zasmakować koloru nie tylko na twarzy, ale i na paznokciach. Na jednej ze stron znalazła wzór utrzymany w żółto-różowo-pomarańczowej kolorystyce, wybrała więc manicurzystkę i ruszyła zmienić szczegół w swoim życiu. 

Jacie cieszyła się, że będzie mogła pochwalić się swoim obserwatorom nowymi paznokciami. To, co ujrzała po zabiegu sprawiło, że nie umiała wydusić z siebie ani słowa. Całą sprawę skomentowała dopiero w domu.

- To była najgorsza wizyta u manikurzystki w moim życiu. Czuję się źle, bo ta dziewczyna była taka miła. Nie powiedziałam jej, że zepsuła robotę. Zapłaciłam pełną kwotę, a nawet dodałam jej napiwek, bo wierzę w dobrą karmę. Stwierdziłam, że wszystko mi się podoba, a tak naprawdę jestem totalnie zrozpaczona. Wygląda to tragicznie, a prawa ręka nie przypomina nawet lewej. Popłakałam się w domu - zrelacjonowała we wpisie na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodała też, że zapłaciła za wszystko 70 dolarów. Mimo wszystko wręczyła "specjalistce" pieniądze, ponieważ wierzy w przepływ dobrej energii. Ufa, że jej dobry gest zwróci jej się z nawiązką. Można być jednak pewnym, że już więcej nie wróci do feralnej manicurzystki.

Fot. instagram.com/glambyjacie/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły ręce, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! To, co pokazała na gali dla rolników zszokowało wszystkich! Księżna Kate zzieleniałaby z zazdrości
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

Źródło: Popularne

Następny artykuł