Znaleźli rewolucyjny patent na tanie i spektakularne paznokcie hybrydowe. Można zaoszczędzić wielkie pieniądze

Znaleźli rewolucyjny patent na tanie i spektakularne paznokcie hybrydowe. Można zaoszczędzić wielkie pieniądze Źródło: unsplash/Daiga Ellaby/

Paznokcie hybrydowe wcale nie muszą kosztować fortuny. Ten rewolucyjny patent na tani i przede wszystkim zjawiskowy manicure hybrydowy zachwyci wszystkie panie.

Paznokcie hybrydowe z roku na rok stają się coraz popularniejsze, a na rynku pojawia się coraz więcej trendów i możliwości ich wykonania. Przez to nie trudno zauważyć, że ceny również się dynamicznie zmieniają. Mimo ogromnych nadziei pań, kwoty za usługę wcale się nie zmniejszają, a nieustannie idą w górę. Istnieje jednak świetny sposób, dzięki któremu nie będziesz już musiała przepłacać za swój manicure. 

Dlaczego paznokcie hybrydowe są coraz droższe? 

Miłośniczki manicure hybrydowego, które wykonują go regularnie, z pewnością nie są zadowolone, że niemal co miesiąc są zmuszone płacić coraz większą kwotę za usługę kosmetyczki. Z czego to wynika? 

Jednym z głównych czynników jest finalny efekt, jaki klientka chce osiągnąć na paznokciach. Im bardziej wymyślne zdobienie, tym cena oczywiście będzie wyższa. Co więcej, ogromne znacznie ma również to, czy lakier nakładany jest na naturalną płytkę paznokcia, czy też uprzednio jest ona przedłużana żelem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejny czynnik to oczywiście konkurencja. Choć powinno działać to w drugą stronę, salony często wołają wyższą cenę niż konkurencja, deklarując, że "jaka cena, taka jakość", Ostatnia rzecz to oczywiście lokalizacja. Im większe miasto, tym wyższa cena, dlatego obecnie w większych miastach, jak Warszawa, Wrocław czy Kraków, minimalna cena za paznokcie hybrydowe zaczyna się najczęściej od 100-120 złotych, a przy przedłużaniu żelem nawet od 150 złotych. 

Rewolucyjny patent na tanie paznokcie hybrydowe 

Jeżeli zastanawiasz się, jak nie wydawać, co 2-3 tygodnie prawdziwych kroci na swój manicure, a jednak nie chcesz zdecydować się na samodzielne wykonanie go w domu, jest na to prosty sposób. Ten rewolucyjny patent stosują już dziesiątki kobiet z największych, polskich miast.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Następny artykuł