Pawłowicz szokuje! "Nie jestem jak Dorota Wellman..."

Pawłowicz szokuje! "Nie jestem jak Dorota Wellman..."

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny zadziwiła opinię publiczną. W ostrych słowach nawiązała do sądowego konfliktu Wellman i Piekary, uderzając także w... Jurka Owsiaka oraz krajowy wymiar sprawiedliwości.

- Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie... Do zapłodnienia potrzebny jest seks... Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja - napisał na swym koncie na Twitterze Jacek Piekara, komentując kilka miesięcy temu aktywny udział dziennikarki TVP w Czarnym Proteście. ZOBACZ TAKŻE: Poseł PO zrzeka się immunitetu. Stanie przed sądem Jak powszechnie wiadomo, Wellman postanowiła pójść z tą sprawą do sądu. Ten przyznał prezenterce rację, nakazując Piekarze wydanie oficjalnych przeprosin oraz wpłacenie konkretnej sumy na cel charytatywny.

Niespodziewana reakcja

Do kontrowersyjnego konfliktu odniosła się właśnie także Krystyna Pawłowicz. Co ciekawe, posłanka nawiązała w tym kontekście do działań Jurka Owsiaka. - Pan Jacek Piekara za jeden tweet został rujnująco ukarany, a czy przeprowadzenie konkursu pod wdzięczną nazwą 'Ruch Wypierd.lenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos' przez J. Owsiaka zostanie podobnie przez ten sam sąd oceniony? Nie jestem Dorotą Wellman... - napisała na Twitterze oburzona Pawłowicz. ZOBACZ TAKŻE: Czystka w rządzie PiS! Ludzie Macierewicza masowo wyrzucani Twórca WOŚP do tej pory nie odniósł się do treści posta. Nie skomentowali go także ani Dorota Wellman, ani Jacek Piekara. Krystyna Pawłowicz Fot. Twitter Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News