Krystyna Pawłowicz chyba zapędziła się w tym, co napisała. Mocno atakuje obecnego ministra PiS w swoim wpisie. Chyba zapomniała, że bardzo dobrze go zna i to on do tego doprowadził.

Posłanka Pawłowicz słynie ze swoich wypowiedzi na Facebooku. Internauci chętnie czytają jej wpisy i komentują. Tym razem znana postać z Prawa i Sprawiedliwości wypowiedziała się o powrocie Komisji Weneckiej do Polski.

Krystyna Pawłowicz pisze o tym, że dziś ponownie KW będzie przyglądała się sprawie dotyczącej sądów w Polsce. Nie unika w nich uszczypliwości. Według niej, jest to „skrajnie stronnicza grupa samozwańczych obrońców samorządności w Polsce” czy „nadużywający polskiej gościnności ludzie”. Pisze też, że komisja będzie węszyć i szukać haków na polski rząd dla kolejnych ataków UE czy innych „dziwolongów”.

Wielka wpadka

Nic by w tym nie dziwiło internautów, gdyby nie to, że zadała jedno ważne pytanie: kto komisję do Polski zaprosił? Odpisała, że to na pewno nie Polacy. Problem w tym, że zrobił to… Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski.

Wpis nie został poprawiony przez Krystynę Pawłowicz, a internauci się śmieją z tej gafy. Komentujący także poprawiają posłankę i to oni pierwsi wskazali na ten problem, ale ona kompletnie nic sobie z tego nie robi. Odpowiada, że „Totalni ich tu wzywają.Min.Waszczykowski poprosił ich naiwnie wierząc w ich bezstronność dwa lata temu,tylko raz.Od tamtej pory wzywają ich przeciwko Polsce tylko totaln i w ramach programu „ulicą i zagranicą” (pisownia oryginalna).

Komisja Wenecka w Polsce

Przypomnijmy, że minister Waszczykowski zwrócił się o pomoc do Komisji Weneckiej o opinie w sprawię uchwalonej 22 grudnia 2015 r. nowelizacji do ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Komisja przyjechała 8 i 9 lutego 2016 r. i rozmawiali z przedstawicielami organów państwowych. W marcu komisja wezwała do natychmiastowego opublikowania wyroku obalającego nowelizaje ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

Fot. Facebook/Krystyna Pawłowicz
Fot. Facebook/Krystyna Pawłowicz

Źródło: rp.pl

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

...

Zobacz również