Oniemiejecie. To jak będzie wyglądał grób ojca Dawida jest tajemnicą - i nie bez powodu

Oniemiejecie. To jak będzie wyglądał grób ojca Dawida jest tajemnicą - i nie bez powodu Źródło: Pixabay/ malsawm

Paweł Żukowski, ojciec zaginionego przed tygodniem pięcioletniego Dawida, wkrótce zostanie pochowany. Mężczyzna popełnił samobójstwo w minioną środę, a los dziecka, które było wówczas z nim, pozostaje nieznany. Pogrzeb mężczyzny budzi niemałe kontrowersje.

Paweł Żukowski odebrał Dawida z domu w Grodzisku Mazowieckim w środę o 17:00. Wtedy widziano ostatni raz żywych ich obu. Cztery godziny później mężczyzna już nie żył. Policja dostała zawiadomienie o samobójczej śmierci około 21. Po ponad tygodniu Paweł Żukowski zostanie pochowany. To z pewnością będzie pogrzeb budzący emocje, dlatego z jego datą wiąże się tajemnica i to nie bez przyczyny. 

Paweł Żukowski miał wiele problemów. Kłopoty nawarstwiły się niedługo przed śmiercią

Paweł Żukowski miał 32 lata. W Grodzisku Mazowieckim zamieszkał ok. 20 lat temu, a znajomi ze szkoły wspominają go jako dobrą i pogodną osobę. Pięć lat temu urodził mu się syn, Dawid. Według sąsiadów, ojciec był wobec syna troskliwy. Jednak w ostatnim czasie zaczęły ujawniać się problemy rodzinne.

Media informowały, że Paweł Żukowski wpadł w nałóg hazardowy, którego efektem był sięgający 200 tysięcy złotych dług. Około miesiąca przed tragiczną środą rodzina rozpadła się - matka Dawida wyprowadziła się do Warszawy. 28 czerwca w prokuraturze w Grodzisku Mazowieckim pojawiło się zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Paweł Żukowski był oskarżany przez żonę o psychiczne znęcanie się. Dwa tygodnie przed samobójczą śmiercią ojciec Dawida przestał przychodzić do pracy. 10 lipca rzucił się pod pociąg.

Pogrzeb ojca Dawida okryty jest tajemnicą. I nie bez powodu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb Pawła Żukowskiego odbędzie się w piątek, 19 lipca. Mężczyzna zostanie pochowany w grobie na jednym z cmentarzy w Grodzisku Mazowieckim. I to jedyne informacje, jakie przedostały się do mediów w tej sprawie. Dokładne miejsce i konkretna godzina pozostają tajemnicą. 

Można spodziewać się, że ceremonia pogrzebowa wzbudziłaby duże emocje, a na cmentarzu pojawiłoby się wielu ludzi oskarżających ś.p. Pawła o zabicie swojego syna. Niewykluczone, że doszłoby do natychmiastowej profanacji grobu a być może nawet na linczu na rodzinie zmarłego. 

Ze względu na uszanowanie prywatności, rodzina Pawła Żukowskiego nie poinformowała więc o szczegółach pochówku. Podczas pogrzebu nie zostanie odprawiona msza święta.

ZOBACZ TAKŻE

 

  1. NIE ŻYJE żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  2. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  3. 12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę
  4. Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu
  5. Nieoficjalne: Wiadomo czemu nie można odnaleźć Dawidka. Ujawniono podstęp ojca
  6. Porażające informacje Polsatu. 10 osób nie żyje, kolejne 10 w stanie krytycznym, 25 rannych
  7. Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News