Kukiz odleciał! Jego wulgarne wpisy PORAZIŁY internautów

Kukiz odleciał! Jego wulgarne wpisy PORAZIŁY internautów

Paweł Kukiz zdecydowanie dał się ponieść negatywnym emocjom związanym z odejściem Jakuba Kuleszy z klubu Kukiz'15. W serii zadziwiających wpisów na Twitterze wyraził się wulgarnie o kilku polskich politykach, którzy stanęli po stronie jego byłego współpracownika. Specjaliści już dziś twierdzą otwarcie, że tak ogromnego wizerunkowego ciosu nie widzieliśmy w krajowym życiu parlamentarnym od dawna.

Paweł Kukiz zadziwił polskich wyborców, kiedy w 2015 roku zdecydował się stworzyć całkowicie nową siłę polityczną. Chociaż udało mu się wprowadzić do Sejmu grupę posłów, niektórzy z nich wystąpili już z klubu Kukiz'15. Do tego grona dołączył niedawno Jakub Kulesza, który przeszedł do partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

Paweł Kukiz zadziwił na Twitterze

W tej niecodziennej decyzji młodego posła wsparł szybko Marek Jakubiak. Sam jednak musiał w tym kontekście zmierzyć się z ostrym i zadziwiająco wulgarnym atakiem Pawła Kukiza. - Dziś z klubu Kukiz'15 wystąpił Jakub Kulesza, to drugi po Adamie Andruszkiewiczu mój synek sejmowy, który podjął taką decyzję. Widać nie nadają się na wegetację. Mam nadzieję, że o nich jeszcze usłyszymy. Całym sercem życzę Wam Panowie jak najlepiej, niech Wam się darzy - napisał szczerze Jakubiak, któremu szybko odpowiedział Kukiz. - Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysięcy na kampanie w Warszawie wydałeś (czyli dwa razy mniej niż ja na ciebie w parlamentarnych). Powodzenia i Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza. (...) Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie - ty rodzisz czy zapładniasz te piękne istoty - napisał Kukiz pod adresem Jakubiaka, który szybko otrzymał jednak poparcie Jacka Wilka.

Kukiz złośliwie o szokujących fantazjach erotycznych

- Marek Jakubiak to facet o niezłym temperamencie (co parę razy odczułem). Ale świetny mówca i twardo chodzący po ziemi polityk-przedsiębiorca (z sukcesem), czyli w tym Sejmie prawdziwy unikat. Nie ukrywam; takich nam trzeba na froncie naprawy PL. A wojskowa dyscyplina też się nam przyda - stwierdził stanowczo Wilk, czym najwyraźniej ostatecznie wyprowadził Kukiza z równowagi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - I taki bacik po pupci... Widzę to! Wilk w ekstazie (w pończochach), łajany przez Jakubiaka w kadzi, a obok masturbujący się Korwin przy odbycie Kornela. Kto będzie najładniejszy - dostaje wodociągi w Radomiu - stwierdził w naprawdę odrzucający sposób wyraźnie rozbawiony Kukiz, opatrując całość... emotikoną uśmiechu. Paweł Kukiz Fot. Twitter Paweł Kukiz Fot. Twitter Paweł Kukiz Fot. Twitter  1. Córka Kaczyńskiej opublikowała niesamowicie prywatne zdjęcia. Mama będzie wściekła?
  2. Fryzury do okrągłej twarzy i wysokiego czoła. Poznaj praktyczne rady
  3. Bronisław Komorowski właśnie upokorzył Andrzej Dudę! PiS prosi go o zmianę zdania
  4. Ciekawe rasy psów. Pies z dwoma nosami, czyli najdziwniejsze psy na świecie
  5. Senat PONOWNIE postawił się PiS! Najważniejsza ustawa pod znakiem zapytania
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu