Kukiz odleciał! Jego wulgarne wpisy PORAZIŁY internautów

Kukiz odleciał! Jego wulgarne wpisy PORAZIŁY internautów

Paweł Kukiz zdecydowanie dał się ponieść negatywnym emocjom związanym z odejściem Jakuba Kuleszy z klubu Kukiz'15. W serii zadziwiających wpisów na Twitterze wyraził się wulgarnie o kilku polskich politykach, którzy stanęli po stronie jego byłego współpracownika. Specjaliści już dziś twierdzą otwarcie, że tak ogromnego wizerunkowego ciosu nie widzieliśmy w krajowym życiu parlamentarnym od dawna.

Paweł Kukiz zadziwił polskich wyborców, kiedy w 2015 roku zdecydował się stworzyć całkowicie nową siłę polityczną. Chociaż udało mu się wprowadzić do Sejmu grupę posłów, niektórzy z nich wystąpili już z klubu Kukiz'15. Do tego grona dołączył niedawno Jakub Kulesza, który przeszedł do partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

Paweł Kukiz zadziwił na Twitterze

W tej niecodziennej decyzji młodego posła wsparł szybko Marek Jakubiak. Sam jednak musiał w tym kontekście zmierzyć się z ostrym i zadziwiająco wulgarnym atakiem Pawła Kukiza. - Dziś z klubu Kukiz'15 wystąpił Jakub Kulesza, to drugi po Adamie Andruszkiewiczu mój synek sejmowy, który podjął taką decyzję. Widać nie nadają się na wegetację. Mam nadzieję, że o nich jeszcze usłyszymy. Całym sercem życzę Wam Panowie jak najlepiej, niech Wam się darzy - napisał szczerze Jakubiak, któremu szybko odpowiedział Kukiz. - Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysięcy na kampanie w Warszawie wydałeś (czyli dwa razy mniej niż ja na ciebie w parlamentarnych). Powodzenia i Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza. (...) Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie - ty rodzisz czy zapładniasz te piękne istoty - napisał Kukiz pod adresem Jakubiaka, który szybko otrzymał jednak poparcie Jacka Wilka.

Kukiz złośliwie o szokujących fantazjach erotycznych

- Marek Jakubiak to facet o niezłym temperamencie (co parę razy odczułem). Ale świetny mówca i twardo chodzący po ziemi polityk-przedsiębiorca (z sukcesem), czyli w tym Sejmie prawdziwy unikat. Nie ukrywam; takich nam trzeba na froncie naprawy PL. A wojskowa dyscyplina też się nam przyda - stwierdził stanowczo Wilk, czym najwyraźniej ostatecznie wyprowadził Kukiza z równowagi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - I taki bacik po pupci... Widzę to! Wilk w ekstazie (w pończochach), łajany przez Jakubiaka w kadzi, a obok masturbujący się Korwin przy odbycie Kornela. Kto będzie najładniejszy - dostaje wodociągi w Radomiu - stwierdził w naprawdę odrzucający sposób wyraźnie rozbawiony Kukiz, opatrując całość... emotikoną uśmiechu. Paweł Kukiz Fot. Twitter Paweł Kukiz Fot. Twitter Paweł Kukiz Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Kaczyńskiej opublikowała niesamowicie prywatne zdjęcia. Mama będzie wściekła?
  2. Fryzury do okrągłej twarzy i wysokiego czoła. Poznaj praktyczne rady
  3. Bronisław Komorowski właśnie upokorzył Andrzej Dudę! PiS prosi go o zmianę zdania
  4. Ciekawe rasy psów. Pies z dwoma nosami, czyli najdziwniejsze psy na świecie
  5. Senat PONOWNIE postawił się PiS! Najważniejsza ustawa pod znakiem zapytania
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News