Paweł Kukiz w ostrych słowach o byłym pośle z klubu. „Wielokrotnie prosiłem, żeby przestał pić, przynajmniej w trakcie posiedzeń sejmowych"

Paweł Kukiz w ostrych słowach o byłym pośle z klubu. „Wielokrotnie prosiłem, żeby przestał pić, przynajmniej w trakcie posiedzeń sejmowych" Źródło: Wikimedia Commons/Silar

Paweł Kukiz w wywiadzie nie szczędził ostrych słów wobec byłych kolegów z klubu poselskiego Kukiz'15. Wyjawił, że jeden z jego posłów pił alkohol w trakcie posiedzeń sejmowych.

Paweł Kukiz nie ukrywa frustracji odejściami posłów z koła poselskiego Kukiz'15. Gdy wchodził do sejmu, wszyscy spodziewali się, że jego ruch będzie kompletnie przeciwny pomysłom Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. Ostatecznie spora część posłów opuściła ruch i założyła własne koła lub dołączyła do PiS. Muzyk niejednokrotnie w niewybrednych słowach wypowiadał się o dawnych kolegach, a teraz zdradził oburzającą tajemnicę jednego z nich.

Paweł Kukiz ostro o byłym koledze z klubu poselskiego

Lider ruchu Kukiz'15 oraz obecny koalicjant Polskiego Stronnictwa Ludowego - Paweł Kukiz był gościem Beaty Lubeckiej w programie Radia Zet. W wywiadzie odpowiadał na pytanie związane z jego obecną działalnością polityczną.

- Paweł Kukiz bardzo często zachowywał się nieetycznie i niemoralnie. Nasz lider miał duże skoki emocjonalne. To jest osoba nieustabilizowana”. Wie pan, kto to powiedział? - zapytała Beata Lubecka.

Polityk od razu wiedział, o kogo chodzi. Jednocześnie zasugerował, że  w trakcie posiedzeń sejmowych jego były partyjny kolega spożywał alkohol.

- To powiedział Jarosław Porwich, którego wielokrotnie prosiłem. Żeby przestał pić, przynajmniej w trakcie posiedzeń sejmowych. Tak że skończmy ten temat i może dalej - skwitował Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz nie szczędził też ostrych słów wobec Prawa i Sprawiedliwości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lider ruchu Kukiz'15 jest osobą dosyć trudną do rozgryzienia - wiele osób twierdzi, że jego koło poselskie służyło za "podnóżek" PiS-u i mimo braku oficjalnej koalicji, głosowało zgodnie z tym, co chciała partia rządząca. Z kolei sam lider niejednokrotnie podkreśla, że jest przeciwko obozowi rządzącemu. Dlatego też Beata Lubecka wprost zapytała Pawła Kukiza o możliwość koalicji z Prawem i Sprawiedliwością.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Tak, ale PiS robi obecnie wszystko, by taką sytuację wykluczyć [...] Oni tak się zachowują, to są ludzie aroganccy, to jest partia arogancka, partia bufoniarska, partia, która przeskoczyła w pysze PO w jej największych wzlotach pychy i... I tak dalej - mówił znany muzyk i polityk. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Wprost

Następny artykuł