Słynny gwiazdor Polsatu przed sądem. Grozi mu 8 lat więzienia

Ta sprawa wstrząśnie krajowym show-biznesem! Warszawski sąd zajmuje się właśnie procesem, w którym Paweł Królikowski oskarżony jest o spowodowanie poważnego wypadku. Aktorowi i jurorowi programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" telewizji Polsat grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Jak poinformował "Super Express", popularny artysta odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości w bardzo kontrowersyjnej sprawie. W październiku 2017 roku miał bowiem zajechać swoim audi Q6 drogę autobusowi, który wyjeżdżał z przystanku.

Paweł Królikowski "dostanie" 8 lat?

Co szokujące, w wypadku ucierpiała jedna z pasażerek. Starsza kobieta odniosła obrażenia głowy, które są więc poważnym zagrożeniem dla jej zdrowia i życia. ZOBACZ TAKŻE: Elton John uciekł ze sceny! „Spi*rdalaj!” Ostatecznie o spowodowanie kolizji został oskarżony właśnie Królikowski. Aktorowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 8!

Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przed sądem

Celebryta niezmiennie upiera się jednak, że jest niewinny. Jego prawnicy ubiegają się więc o ponowne zbadanie sprawy. Chcą także dowiedzieć się, czy kierowca feralnego autobusu posiada szkolenia m.in. BHP oraz bezpiecznej jazdy. ZOBACZ TAKŻE: Największa gwiazda „Korony królów” wylatuje z serialu

"Serialowa" rodzina

Paweł Królikowski jest aktorem znanym z wielu skrajnie różnych postaci. Grał między innymi uwielbianego przez wszystkich Kusego w serialu "Ranczo", ks. Olszewskiego w "M jak Miłość" czy kontrowersyjnego Igora w "Pitbullu". Jego żoną jest słynna Grażynka z kultowego serialu "Klan", czyli Małgorzata Ostrowska. Aktor posiada aż piątkę dzieci, z czego publiczność zna najbardziej Antoniego, który grał między innymi w serialu "Bodo" oraz filmach fabularnych takich jak "Miasto 44" czy "Wkręceni 2" Następny artykuł