Żona Pawła Królikowskiego pogrążona w modlitwie. Nowe informacje ws. stanu zdrowia aktora, przed Nowym Rokiem wydarzyło się niespodziewane

Żona Pawła Królikowskiego pogrążona w modlitwie. Nowe informacje ws. stanu zdrowia aktora, przed Nowym Rokiem wydarzyło się niespodziewane Źródło: YouTube / Gossip TV

Paweł Królikowski 20 grudnia trafił do szpitala. Aktor nie był w najlepszym stanie. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat obecnego stanu zdrowia gwiazdora. Jego żona jest pogrążona w modlitwie.

Paweł Królikowski 20 grudnia - tuż przed świętami - trafił do szpitala na oddział neurochirurgii. 58-letni aktor przebywa tam nadal. Pierwsze problemy zdrowotne pojawiły się u niego jeszcze w 2015 roku, kiedy przeszedł ciężką operację wycięcia tętniaka. W maju tego roku stan jego zdrowia ponownie się pogorszył, dlatego mężczyzna musiał zrezygnować z udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Tuż przed świętami problemy powróciły. 

U jego boku czuwa żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która całe święta wraz z mężem spędziła w szpitalu. Aktorka ogromnie przeżywa chorobę ukochanego męża i wciąż wspiera go w modlitwie. W międzyczasie stara się dbać o dom i wywiązywać się ze zobowiązań zawodowych. To zdecydowanie trudny rok dla całej rodziny Królikowskich.

Paweł Królikowski jest otoczony modlitwą przez swoich najbliższych

Ostatnie dni wiele kosztowały żonę Pawła Królikowskiego. Nic dziwnego, że potrzebowała wyciszenia i modlitwy, w której najprawdopodobniej udaje się jej znaleźć ukojenie. "Fakt" przekazał właśnie nowe informacje na temat stanu zdrowia uwielbianego aktora "Rancza". Jego sytuacja się unormowała, a gwiazdor powoli odzyskuje siły. Małżonkowie rozważają jak najszybszy wyjazd na rehabilitację, która miałaby odbyć się w Niemczech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktora wspierają koledzy z pracy

Paweł Królikowski w trudnych chwilach nie może narzekać na brak wsparcia. Aktorowi w powrocie do zdrowia kibicują także koleżanki i koledzy z planu "Rancza". Kilka dni temu Ilona Ostrowska, serialowa Lucy, podzieliła się na Instagramie poruszającym wpisem, w którym napisała, że z niecierpliwością czeka na powrót Pawła. Do ciepłych słów przyłączyli się także inni aktorzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. To oni mają najwyższe IQ
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

My również mamy nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie i nadchodzącym roku aktor będzie cieszył się lepszym zdrowiem.

 1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
 2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
 3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
 4. Mama wysłała 16-latkę na mszę. W głowie się nie mieści, co robiła na mszy, najgorsze jednak przyszło potem
 5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

Źródło: FAKT 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News