Paweł Królikowski zdrowie córki
Instagram.com antek.krolikowski
Konrad Karpiuk - 30 Maja 2020

Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie

Paweł Królikowski miał niezwykle liczną rodzinę - wraz z żoną Małgorzatą Ostrowską doczekali się trzech synów i dwóch córek. Teraz żona niedawno zmarłego aktora ma wiele na głowie, wspólnie z rodziną poważnie martwi się o zdrowie jednej z córek. Okazało się, że związek z obawami o stan zdrowia Julii Królikowskiej ma epidemia koronawirusa oraz zawód jaki 21-latka wykonuje.

Paweł Królikowski zapewne byłby dumny z córki, gdyby wiedział, czym się teraz zajmuje. Jednocześnie zapewne martwiłby się, tak jak martwi się teraz jego żona, Małgorzata Ostrowska. Jak się okazuje, 21-letnia Julia zajmuje się medycyną. W związku z epidemią koronawirusa zdecydowała się nieść pomoc służbie zdrowia.

Małgorzata Ostrowska martwi się o zdrowie swojej córki

- Julka już w zeszłym roku miała praktyki w pogotowiu ratunkowym i doskonale dawała sobie radę. Medycyna to jej powołanie, dlatego pomimo zagrożenia, ruszyła na pomoc - powiedziała przyjaciółka rodziny Królikowskich w rozmowie z Pomponikiem.

Na pomoc mamie ruszyły dzieciMłoda mama oszpeciła się przez banalny błąd. Teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Oczywiście 21-latka spotkała się ze wsparciem swojej rodziny, która podziwia ją za odważną decyzję. Jednocześnie Małgorzata Ostrowska nie ukrywa, że martwi ją praca córki. W końcu lekarze i ratownicy mają styczność z zakażonymi i chorymi, sporo mówi się o przypadkach zachorowań wśród personelu.

Właśnie tak Paweł Królikowski wychował swoje dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

okrucieństwo wobec zwierzątPrzed sklepem siedział samotny pies. Na szyi miał zawieszoną tabliczkę, napis nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Nikt w rodzinie Królikowskich nie ma jednak wątpliwości co do słuszności decyzji Julii. Gdy do mediów dotarły te informacje, wiele osób pisało, że Paweł Królikowski właśnie tak wychował swoje dzieci, aby podążały za tym, co czują. Zresztą sam Antek wspominał o tym, jak ojciec wpłynął na jego życiową postawę.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo bolesna strata. Niestety, potwierdzono informacje o śmierci zasłużonego Polaka
2. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej córkę

- Dziękuję ci tato w imieniu Janka, Julki, Marceliny i Ksawerego, twoich małych Królików, za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi. Pokazałeś, jak piękny potrafi być ten świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć, i udowadniałeś, że chcieć to móc - pisał Antek Królikowski po śmierci ojca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  3. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  4. RTG głowy 2-latka zmroziło lekarzy. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają innych
  5. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  6. Dostałeś podobną wiadomość? Lepiej nie odpisuj, konsekwencje mogą być fatalne
  7. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News