TVP przekazała informację o Pawle Królikowskim. Potwierdziły się doniesienia

TVP przekazała informację o Pawle Królikowskim. Potwierdziły się doniesienia Źródło: YouTube / CZ-PL Festival

Paweł Królikowski stał się głównym bohaterem najnowszych doniesień Telewizji Polskiej. Fani artysty będą nimi naprawdę zachwyceni. Sam aktor niestety nadal przebywa w szpitalu, do którego trafił jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Paweł Królikowski znalazł się w ostatnim czasie w niezwykle trudnej sytuacji prywatnej. Artysta od około miesiąca przebywa w szpitalu, pod specjalistyczną kontrolą lekarzy. Chociaż początkowo fani wierzyli w to, że aktor szybko upora się z problemami zdrowotnymi i wróci do pracy, niestety tak się nie stało. Przy Królikowskim przez cały czas czuwa jednak liczna rodzina, która otacza go troskliwą opieką.

Paweł Królikowski powróci na ekrany

Sympatycy artysty gorąco wierzą w to, że wkrótce uda mu się opuścić szpital. Na razie starają się przekazywać mu wyrazy wsparcia między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niezmiennie zaznaczają też, że jak najszybciej chcieliby go znów zobaczyć na ekranach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, chociaż Królikowski musi pozostawać pod opieką specjalistów, wkrótce będziemy mieli okazję ujrzeć go w jednym z popularnych seriali. Telewizja Polska potwierdziła już przypuszczenia widzów - artysta pojawi się na wiosnę w nowych odcinkach "Ojca Mateusza". Znów, po długiej przerwie, wcieli się w postać Pawła Winklera, który zdecyduje się wreszcie powrócić do Sandomierza.

Fani artysty będą zachwyceni

Dzisiaj grzeje: 1. Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła ciążę bliźniaczą. Gwiazda była w prawie 11 tygodniu
2. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, nie żyje

W jaki sposób zadziałała serialowa magia? Odpowiedź okazuje się bardzo łatwa - odcinki serii z udziałem Królikowskiego nagrano jesienią zeszłego roku. Do szpitala trafił za to już zimą. Wkrótce stęsknieni za aktorem fani będą więc mieli okazję ponownie zobaczyć go w popularnym "Ojcu Mateuszu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Banany mają wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne. Warto włączyć je do codziennej diety
  2. Właściciel Fame MMA potwierdził fantastyczną wiadomość. Na następnej gali widzowie zobaczą niezwykłą walkę
  3. Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile"
  4. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"
  5. Gdy lekarze zobaczyli go po porodzie, nie dawali mu żadnych szans. Urodził się z bezmózgowiem, jego wygląd odbiera mowę [ZDJĘCIE]

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News