Wszyscy obawiali się złej wiadomości, nadeszła. Poinformowano, że Paweł Królikowski nie wróci szybko, dramat jego rodziny

Wszyscy obawiali się złej wiadomości, nadeszła. Poinformowano, że Paweł Królikowski nie wróci szybko, dramat jego rodziny Źródło: .

Paweł Królikowski od dłuższego czasu przebywa w szpitalu. Wszyscy mieli nadzieję, że szybko wróci do siebie, a tym samym na plan serialu i do jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Najnowsze wiadomości nie brzmią zbyt dobrze.

Paweł Królikowski nie wróci tak szybko. Wiadomości prosto ze szpitala sprawiają, że smutek maluje się na twarzach. Z aktorem nie jest zbyt dobrze, pojawiły się kolejne problemy.

Paweł Królikowski musiał przejść kolejną operację. Stan jego zdrowia nie polepszył się

Znany i lubiany aktor od dłuższego czasu boryka się z problemami zdrowotnymi. Wszystko zaczęło się 4 lata temu, kiedy trafił do szpitala i przeszedł operację - lekarze zdiagnozowali u niego tętniaka mózgu. Paweł Królikowski, który nie raz narzekał na samego siebie, że jest pracoholikiem zaraz po zabiegu oraz rehabilitacji wrócił na plany zdjęciowe. W zeszłym roku przeszedł kolejną operację, a tuż przed świętami Bożego Narodzenia trafił ponownie na oddział neurochirurgii. Najnowsze informacje nie są budujące.

Paweł Królikowski przed Bożym Narodzeniem przeszedł kolejną operację - chodziło o usunięcie krwiaka. Rodzina oraz fani mieli nadzieję, że to już koniec problemów zdrowotnych i aktora czeka już tylko rehabilitacja.

- Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja - mówi anonimowy informator.

Znany aktor nie pojawi się przed kamerami zbyt szybko

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktora czeka teraz nie tylko wymagana rekonwalescencja po operacji, ale też walka z infekcją, która w jego aktualnym stanie może być bardzo groźna dla organizmu. Dopiero potem będzie mógł spokojnie poddać się zajęciom rehabilitacyjnym. Ta wiadomość momentalnie przytłoczyła jego rodzinę, fani również są mocno zaniepokojeni. Wszyscy mieli nadzieję, że aktor szybciej powróci do pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Przez komplikacje, które nastąpiły po operacji, powrót Pawła Królikowskiego na plan zdjęciowy będzie znacznie opóźniony. Wszyscy obawiali się najgorszego - właśnie tego, że powrót aktora do 100% sprawności nie nastąpi zbyt szybko. Rodzina oraz fani czekają na kolejne wieści ze szpitala, tym razem pozytywne. Wszyscy trzymają kciuki za Pawła Królikowskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czosnek nie zawsze jest zdrowy. Dobrze jest wiedzieć, jak odróżnić jego toksyczne odmiany
  2. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

Źródło: Wideoportal

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News