Wszyscy obawiali się najgorszej informacji i nadeszła. Paweł Królikowski, jego żona i rodzina przeżywają teraz prawdziwy dramat, ich życie jest koszmarem

Wszyscy obawiali się najgorszej informacji i nadeszła. Paweł Królikowski, jego żona i rodzina przeżywają teraz prawdziwy dramat, ich życie jest koszmarem Źródło: Instagram

Paweł Królikowski po usunięciu tętniaka mózgu razem z rodziną obawiał się, że to może nie być koniec problemów zdrowotnych artysty. Niestety, po 5 latach od tej operacji aktor znów musiał poddać się hospitalizacji, co całkowicie odmieniło życie jego rodziny. Niespodziewanie trafił do szpitala jeszcze przed minionymi Świętami Bożego Narodzenia. Informacja o nawrocie choroby byłą najgorszą możliwą jaką mogli sobie wyobrazić.

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu, gdzie opiekuje się nim przede wszystkim żona. Fani, bliscy oraz przyjaciele artysty mieli nadzieję, że do podobnej sytuacji nie dojdzie już po operacji usunięcia tętniaka mózgu, którą przeszedł w 2015 roku. Niestety, najgorsza informacja jakiej się obawiali, czyli nawrót choroby i kolejne pobyty w szpitalu i na stole operacyjnym, spadła na nich jak grom z jasnego nieba.Dziś aktor znów boryka się jednak niestety z poważnymi problemami zdrowotnymi, a jego dramat niespodziewanie powrócił. To oczywiście tragedia nie tylko dla niego samego, ale dla całej rodziny Królikowskich.

Paweł Królikowski pozostaje pod opieką lekarzy

W szpitalu Królikowskim opiekują się żona oraz dzieci. Ich życie musiało drastycznie się zmienić i dostosować do trudnej sytuacji artysty. Przyjaciele rodziny przyznają, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska wciąż czuwa przy mężu, pomagając mu z każdą, nawet najmniejszą rzeczą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia przygotowuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i w ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco - opowiedział znajomy Królikowskiego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na bliskich

Sama aktorka wyznała, iż w opiece nad mężem bardzo pomagają jej dzieci. Gdy przyjeżdża do warszawskiego szpitala, nocuje u swego syna, Antoniego. To znacznie ułatwia jej czuwanie przy ukochanym. Ostrowska-Królikowska zdecydowała się też poprosić producentów "Klanu" o ułożenie specjalnego grafiku zdjęć, dostosowanego do jej trudnej sytuacji rodzinnej. Położenie, w którym się znalazła, jest dla niej niezwykle trudne. Mimo dramatycznych doświadczeń aktorka stara się pozostawać silna dla ukochanego, jednak jej życia zmieniło się aktualnie w prawdziwy koszmar.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk

- Razem z rodziną zastanawiają się nad leczeniem i rehabilitacją Pawła w Niemczech. Jeśli dojdzie ten plan do skutku, Małgorzata chce być tam przy nim - powiedział przyjaciel rodziny Królikowskich w rozmowie z redakcją Pomponika.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Młodzi wyrzucili gości weselnych, bo nie spełnili jednego warunku. Wierzyć się nie chce
  4. Jeśli zobaczysz podobne urządzenie w publicznej toalecie, natychmiast zadzwoń na policję. Ich przeznaczenie poraża
  5. Gdy dowiesz się, po co w opakowaniu na mięso jest "higieniczna wkładka", już nigdy go nie kupisz. Wielkie oszustwo producentów

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News