Syn Królikowskiego pokazał nigdy niepublikowane zdjęcie ojca. Fenomenalny, szczególny widok

Syn Królikowskiego pokazał nigdy niepublikowane zdjęcie ojca. Fenomenalny, szczególny widok Źródło: TRICOLORS East News

Paweł Królikowski został upamiętniony przez syna. W mediach społecznościowych mężczyzny pojawiło się zdjęcie, które dotąd nie zostało nigdzie opublikowane. Fotografia jest naprawdę wzruszająca, przedstawiona scena budzi nostalgię. Choć aktora nie ma już z rodziną, dzieci na każdym kroku okazują mu miłość i tęsknotę.

Paweł Królikowski był aktorem, którego uwielbiali niemal wszyscy Polacy. Serial "Ranczo", w którym występował, przyciągał przed telewizory rzesze telewidzów. Gdy w lutym zmarł z powodu poważnej choroby, fani pogrążyli się w głębokiej żałobie. Aktor osierocił piątkę dzieci z wieloletniego małżeństwa z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Zrozpaczeni bliscy robią wszystko, by pamięć o ich ukochanym ojcu i mężu nie zginęła. Niedawno jego syn, Antek Królikowski, poinformował, że wspólnie z braćmi i mamą będą kontynuować życiowe dzieło Pawła Królikowskiego. Teraz na profilu jego kolejnego potomka, Jana, pojawiła się podobna deklaracja, której towarzyszy wzruszające zdjęcie.

Paweł Królikowski we wspomnieniach syna

Na zdjęciu opublikowanym przez Jana widzimy bardzo młodego Pawła Królikowskiego. Aktor pozował z synem, który był wówczas małym chłopcem. Obydwaj siedzą na łóżku, trzymając się za ręce. Są uśmiechnięci, a miłość, która ich łączyła, jest niemal namacalna. Chłopczyk jest niesamowicie podobny do taty. Tak jak on ma bujną czuprynę i oczy o ciemnym odcieniu. Mają na sobie podobne ubrania. Paweł Królikowski założył do zdjęcia dżinsową koszulę, a jego dziecko kamizelkę z tego samego materiału. Razem wyglądają naprawdę uroczo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Pięć lat temu zrobiliśmy z tatą pierwszą edycję Festival CZ-PL. Pomysł okazał się trafiony, a impreza stała się cykliczna. W tym roku ojca już z nami nie ma, ale jako rodzina postanowiliśmy kontynuować to, co on zaczął, dlatego mimo całego zamieszania z pandemią, zdecydowaliśmy, że festiwal się odbędzie - w hołdzie tacie - napisał Jan Ignacy Królikowski pod fotografią opublikowaną w mediach społecznościowych. Zdjęcie nie pojawiło się w internecie przypadkowo.

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk szalał ze słynną piosenkarką. Wszystko pokazano w TV Trwam
2. Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje członek "Solidarności Walczącej"

Festiwal CZ-PL, który od kilku lat odbywał się w Kudowie-Zdroju (województwo dolnośląskie) i Nachodzie (Czechy) został zainicjowany przez Pawła Królikowskiego, który pełnił funkcję dyrektora artystycznego. Celem wydarzenia było zacieśnienie współpracy oraz przyjaźni polsko-czeskiej. Na scenie wydarzenia pojawiały się gwiazdy takie jak: Helena Vondračkowa, Ewa Farna i Marek Piekarczyk. Decyzją syna, kolejna edycja, która odbędzie się w dniach 24-26 lipca bieżącego roku, będzie nosił imię Pawła Królikowskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć mistrza świata. Błyskawiczna akcja ratunkowa nie przyniosła rezultatu
  2. Pazura był w restauracji z żoną, nagle rozegrały się porażające sceny. Obsługa w jednej chwili wpadła w panikę
  3. W sieci pojawiło się zdjęcie Kurskiego z byłą żoną sprzed 20 lat. Niebywałe, że koniec przyszedł niedługo potem
  4. Nieznane oblicze Tadeusza Sznuka ujawnione. Nikt nie miał pojęcia, nikt by się nie spodziewał
  5. Przyłapali ich, zaraz po ślubie. Ujawniono co Jacek Kurski z nową żoną zrobili po ceremonii
  6. 73-letni Karol Strasburger przekazał radosną nowinę. Niesamowite, koledzy mogą mu zazdrościć   

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News