Żona Pawła Królikowskiego nie mogła dłużej wytrzymać. Powiedziała, jak sobie radzi, łzy lecą z oczu

Żona Pawła Królikowskiego nie mogła dłużej wytrzymać. Powiedziała, jak sobie radzi, łzy lecą z oczu Źródło: Instagram malgorzata_ok

Niedawno odszedł Paweł Królikowski. Jego rodzina, chociaż tkwi w żałobie, musi spróbować żyć dalej. Żona aktora zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała mediom, jak radzi sobie z rodzinnym dramatem. Poruszające słowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Paweł Królikowski zmarł w szpitalu 27 lutego 2020. Aktor opuścił żonę oraz pięcioro dzieci. Utrata tak bliskiej osoby zawsze jest wielką tragedią dla rodzinny, jednak każdy musi sobie poradzić z tą stratą na swój sposób. Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża, w którym opowiedziała, jak obecnie wygląda jej życie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała, że odkąd zmarł Paweł Królikowski, jej życie bardzo się zmieniło. Wdowa została sama z pięciorgiem dzieci, które miała z aktorem. Chociaż śmierć tak bliskiej osoby zawsze jest bardzo trudnym doświadczeniem, może sprawić, że pozostali członkowie rodziny zbliżają się do siebie jeszcze bardziej, wspierając się wzajemnie w trudnym okresie. Aktorka opowiedziała krótko, jak obecnie wygląda jej życie.

Odkąd zmarł Paweł Królikowski, jego żona szuka spokoju

Na szczęście po tym, jak zmarł Paweł Królikowski, jego żona nie została zupełnie sama. Wdowa po sławnym aktorze przeżywa żałobę wraz z pięciorgiem swoich dzieci. Kobieta przyznała, że w tym szczególnym czasie wszyscy zbliżają się do siebie jeszcze bardziej, niż wcześniej. Rodzinna tragedia nieraz cementuje relacje między pozostałymi członkami. To właśnie w ich towarzystwie Małgorzata Ostrowska-Królikowska potrafi znaleźć pocieszenie.

- Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami - powiedziała aktorka w wywiadzie dla portalu "Fakt".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odkąd Paweł Królikowski zmarł w szpitalu w wyniku choroby, jego żona szuka spokoju w różnych zajęciach. Oprócz spędzania czasu ze swoimi dziećmi, aktorka planowała poświęcić się pracy, jednak zdjęcia do serialu "Klan" zostały odwołane w wyniku pandemii koronawirusa. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła więc inne czynności, które pozwalają jej się wyciszyć.

- Ale mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb - ujawniła wdowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Podano najnowsze dane nt. koronawirusa w Polsce. Nie jest dobrze, liczba chorych szybko wzrasta

2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Paweł Królikowski na długo pozostanie w pamięci nie tylko rodziny, ale również wszystkich fanów jego talentu. W tym trudnym czasie wdowa po aktorze podkreśla, że rodzinne więzi mają bezcenną wartość. Przebywanie w otoczeniu najbliższych pomaga jej przetrwać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Emil Karewicz. Przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych będzie utrudnione przez epidemię koronawirusa
  2. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  3. 4 chłopaków zgwałciło dziewczynę. Kiedy po 2 latach jej matka weszła do łazienki i zamarła
  4. 2 osoby wyłączone z dotychczasowej liczby chorych Polaków. Powód zdumiewa
  5. Wideo obejrzały już miliony osób. Skarpetka "zjada samochody", płaczemy ze śmiechu
  6. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News