Paweł Królikowski znalazł się na krawędzi, żona musiała błyskawicznie zareagować. Widzowie zadrżeli, kiedy usłyszeli przerażające wyznanie na żywo

Paweł Królikowski znalazł się na krawędzi, żona musiała błyskawicznie zareagować. Widzowie zadrżeli, kiedy usłyszeli przerażające wyznanie na żywo Źródło: Instagram / malgorzata_ok

Paweł Królikowski walczy o powrót do zdrowia w jednym z warszawskich szpitali. Stan aktora jest ciężki, niedawno przeszedł kolejną operację i poważną infekcję. Niestety, nie były to pierwsze tego typu problemy. Gdyby nie małżonka, znany aktor mógłby już nie żyć.

Paweł Królikowski wciąż pozostaje w jednym z warszawskich szpitali pod opieką lekarzy. Uwielbiany przez Polaków aktor każdego dnia walczy o powrót do zdrowia. Wielbiciele artysty trzymają kciuki za mężczyznę, ale jego stan zdrowia jest bardzo poważny. Ma za sobą kolejną operację. 

Paweł Królikowski jest w ciężkim stanie

Królikowski trafił do szpitala tuż przed minionymi świętami Bożego Narodzenia. Od tego czasu pozostaje pod opieką lekarzy z oddziału neurochirurgi w jednym z warszawskich szpitali. Niedawno aktor przeszedł kolejną operację. Wskutek zabiegu mężczyzna przeszedł poważną infekcję, która jeszcze bardziej osłabiła jego organizm.

Aktorowi w walce o zdrowie zawsze pomaga rodzina. Szczególnie wspiera go żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Gwiazdor przyznał, że ukochana już przed laty uratowała mu życie. Jego słowa, które emitowała na żywo telewizja Polsat, wzruszyły wszystkich widzów. 

Paweł Królikowski wyznał wzruszającą prawdę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna po raz pierwszy trafił do szpitala w 2015 roku, walczył wtedy z tętniakiem mózgu. Z tego powodu nie mógł uczestniczyć w finale programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kiedy po wszystkim aktor powrócił na fotel jurora show, przyznał, że był na krawędzi życia i śmierci. 

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. I okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - powiedział aktor w trakcie pierwszego odcinka nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]
2. Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc

Fani trzymają kciuki za aktora i wierzą, że również tym razem uda mu się odzyskać zdrowie i pełnię sił. Na razie jego miejsce w nowej edycji polsatowskiego show zajął Adam Strycharczuk. Nina Terentiew, dyrektorka programowa stacji zapewniła jednak, że drzwi dla Królikowskiego są zawsze otwarte. 

- Jest w tym show od pierwszego odcinka. Zna go od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego dobro. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko wróci do formy - powiedziała Nina Terentiew.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: AlaLuna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News