Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji Źródło: instagram

Paweł Królikowski przed Świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, gdzie przebywa do dzisiaj. Jego żona, Małgorzata Ostrowska przekazała nowe wiadomości dotyczące jego stanu zdrowia. Nie są to dobre informacje.

Paweł Królikowski aktor znany z serialu TVP "Ranczo" i rozrywkowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" trafił do szpitala niecały miesiąc temu. Od tego czasu nieustannie pojawiają się wiadomości na temat jego choroby i stanu zdrowia. Do tej pory jedynie jego syn, Antoni Królikowski, wypowiadał się publicznie w sprawie zdrowia ojca. Niedawno głos w tej sprawie zabrała także Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu

Przed Świętami Bożego Narodzenia w sieci pojawiła się wiadomość, że Paweł Królikowski nagle trafił do szpitala. Pierwsze informacje, jakie mogliśmy przeczytać w jego sprawie, dotyczyły jego pobytu na oddziale neurochirurgii. Nie wiadomo był natomiast, co dolega aktorowi. 

Dziś już wiadomo, że Paweł Królikowski, który cztery lata temu przebywał w szpitalu ze względu na tętniaka mózgu, będzie musiał być poddany leczeniu, a najprawdopodobniej czeka go też rehabilitacja za granicami naszego kraju, możliwe że w Niemczech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo już dlaczego Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu

Małgorzata Ostrowska w ostatnim wywiadzie podzieliła się informacjami na temat stanu zdrowa męża. Kobieta, która nie opuszcza sali szpitalnej, zdradziła że życiu aktora nic nie zagraża. Aktorka wyznała także, dlaczego Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - zdradziła w rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Wciąż nie wiadomo, kiedy Paweł Królikowski opuści szpital. Zgodnie ze słowami Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, jej mąż jest cały czas pod opieką lekarzy, którzy dokładają wszelkich starań, by stan zdrowia aktora poprawiał się każdego dnia.

Najlepsze newsy dnia:

 1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
 2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
 3. Internet zawrzał po nowym zdjęciu Oliwii Bieniuk. Odbiera mowę
 4. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie
 5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 12. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News