Paweł Domagała z córką Ferdka z Kiepskich wzbudzili emocje. Wygląd żony muzyka jest nieziemski

Paweł Domagała z córką Ferdka z Kiepskich wzbudzili emocje. Wygląd żony muzyka jest nieziemski

Paweł Domagała w ostatnim czasie dosłownie podbija sieć swoimi hitami. Te w większości traktują o miłości do żony. Nic dziwnego, to piękna kobieta, której zazdrości mu wielu mężczyzn. Ostatnio pokazał się z nią na "Bestsellerach Empiku". Jej kreacja dosłownie wywołała szok.

Paweł Domagała podbił rynek muzyczny w roku 2018. Z pewnością kolejne sukcesy jeszcze na niego czekają. Jego główna inspiracja, jak sam podkreśla, to żona Zuzanna Grabowska (córka Andrzeja Grabowskiego, czyli popularnego "Ferdka" z serialu "Świat według Kiepskich"), z którą jest w związku małżeńskim od ponad pięciu lat. Chętnie opowiada o ich wspólnej relacji, która dla niego jest dosłownie wszystkim. Ostatnio razem z żoną wybrał się na rozdanie nagród "Bestsellerów Empika 2019", gdzie został nominowany w kategorii "Muzyka Polska". Kreacja jego żony wywołała istne poruszenie i szok.

Zuzanna Grabowska najpiękniejszą kobietą festiwalu?

Na festiwalu wiele gwiazd starało się, aby to właśnie oni zostali zauważeni najbardziej podczas całej imprezy. Aby to osiągnąć ubrali się w bardzo odważne stroje. Według internautów jedną z odważniejszych kreacji, które się pojawiły, zaprezentowała Doda, która mocno wyróżniła się na tle koleżanek dzięki krwisto-czerwonej sukience przypominającej trochę "kokardkę". Aby jeszcze bardziej podkreślić kolor pomalowała swoje usta na czerwono i założyła do tego czerwone szpilki. Odsłoniła również prawie całe nogi. Co ciekawe według tabloidów i internatów to nie Doda zrobiła największe wrażenie wśród tłumów, a... Zuzanna Grabowska, żona Pawła Domagały, która towarzyszyła mu podczas całej imprezy. Przykuła ona uwagę swoim skromnym ubiorem i makijażem dobranym idealnie do wieczorowej pory.
DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ Ponadto Grabowska miała na sobie czarne, lekko odbijające światło spodnie. W tym samym kolorze ubrała sweter, a na niego założyła szarą, elegancką marynarkę. Całość podkreśla jej mała portmonetka i delikatny, wspomniany już makijaż. Wszystko dobrane jest ze smakiem. Widać, że tego wieczoru para chciała zachować klasę i zbytnio nie wyróżniać się, choć o dziwo stało się odwrotnie. Czasami skromność rzuca się w oczy bardziej niż wyrazistość. Komentarze użytkowników Instagrama nie dziwią. - Zuzia wygląda przepięknie. Co za klasa i elegancja. Nie mogę się napatrzeć - komentuje fanka.

Paweł Domagała o swoich wartościach

Nie da się ukryć, że żona Pawła Domagały jest piękna. Jednak w show biznesie ciężko jest o dozgonną wierność. W końcu tyle pokus czai się za każdym rogiem. Artysta nie ukrywa jednak, że są dla niego pewne wartości, których nigdy nie zdradzi. - (...) Wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i naprawdę tego chciałbym się trzymać. Bo co mnie określa bardziej jako mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło? - opowiada w programie "Kuba Wojewódzki". Co myślicie o kreacji Zuzanny?       Screenshot z instagram.com/Paweł Domagała ZOBACZ TAKŻE
  1. Żona Donalda Tuska miała ROMANS z jego znajomym?! To prawie zniszczyło ich małżeństwo
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. Horoskop dzienny 15.02.2019. Jeden znak zodiaku ma szansę na wielkie pieniądze
  4. Lata temu Bohdan Smoleń przeżył piekło. Znalazł swojego martwego syna, rok później zabiła się jego żona
  5. WSTRZĄSAJĄCE wyznanie Wiśniewskiego o Violetcie Villas. "Nie miała zębów, ciągle piła"
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Instagram
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News